Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O gurwa mirki, pisze to, aby podzielic sie z wami moimi przemysleniami, ot blachostka, taki efekt motyla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otoz jestem ze swoja zona juz 5 lat, taka #szaramyszkadlaanonka , do tego mega kochana, czula, cierpliwa i wyrozumiala. No lepiej niz bys na loterii los wygral. Ja, troche lekkoduch, odrobine lobuz, ale jednak kochajacy i wspierajacy ile sie da (zona ostatnio miala straszny zachrzan w pracy i to nie tydzien, dwa a kilka mcy, zgadnijcie kto zawsze mial posprzatane i cieply posilek bezposrednio po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) . Ja 27 ona 24 lvl, ona moja pierwsza partnerka (wczesniej dwa razy ons), a ja jej typowo pierwszy, pierwszy. Rozmawialismy troche o tym, bylem swiadom, ze napewno jest ciekawa jak ten teges z innym, ona nie zaprzecza( ͡° ͜ʖ ͡°).

Generalnie sielanka.

Taki zarys, to teraz do sedna.

Otoz jak na klawego uzytkownika portalu wykop.peel gdzies tam w glebi duszy siedzi moje #!$%@?, no i nawyki troche tez. Mamy rowniez 3 letnia coreczke, i o ile za dnia spedzam z nia caly czas to wieczorem chcialbym miec troche czasu rowniez na moja pasje jaka sa gry komputerowe XDD.

Sytuacja z wczoraj. Okolo 20 mloda poszla spac, mysle sobie oho, bedzie duzo czasu aby nabic kilka lvl. Dogaduje sie z rozowa, czy nie bedzie miala nic przeciwko jak sobie na wieczor odpale konsole z blancikiem, a w zamian posprzatam colodniowy bajzel w kuchni. Ona spoko, mowi, ze jutro ma wolne to tym wygodniej dla niej bo nie bedzie musiala nic robic ( ͡° ͜ʖ ͡°).

I teraz tak, macha juz wzialem, konsola odpalona, rozowa juz umyta i lezy obok w lozku. Chwile cos oglada na yt, gra sie dopiero laduje i tak sobie jeszcze chwile pogadalismy, ale nie trwalo to dlugo, wiadomo, gra mnie bardziej zaabsorbowala.

Cisze przerywa jedynie dzwiek #!$%@? w klawisze, ale jednak widze katem oka, ze rozowy nie spi, a mine ma nie tega( ͡° ʖ̯ ͡°)
Od razu do mnie dotarlo, ze czuje sie najzwyczajnie samotna, przerwalem.gre i mysle sobie tak byc nie moze, podszedlem do niej i zaczalem cos mowic, ze to dzisiaj tak sobie pogram, a jutro juz razem wieczor spedzimy, ale w jej oczach nie bylo widac ulgi, ona byla samotna tu i teraz, powiedziala, ze czuje sie bardzo odrzucona, ze to nie tak sobie wyobrazala, ze ciekawe czy inni tez tak spedzaja wieczory..

Przytulilem ja, porozmawialismy i wtuleni zaczekalem az zasnela, dzisiaj normalnie rozmawiamy i jest po sprawie.
Ale teraz pomyslcie sobie, gdybym tak to olal?
Kobiety potrzebuja atencji caly czas, pamietajcie o tym, ze nawet jezeli wam powiedza, ze jest inaczej to i tak trzeba o nich pamietac.

Pisze to dlatego, ze nie raz zala sie tutaj rozowe, ze po powrocie do domu facet idzie do swojego pokoju i tak spedzaja dzien za dniem. A potem czytamy, ze rozowe to puszczalskie coorvy, bo sie tak latwo daly zbajerowac randomowi z neta.

Pamietajcie, ze one caly czas nas oceniaja i o zgrozo..porownuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7
kwasnydeszcz: słodki jeżu, ale mnie ten wpis mnie tak zażenował, aż musiałam to rozchodzić.

po co ten wstęp o tym, że miałeś dwa ons i że żona dziewica, bo nie rozumiem? kogo to obchodzi i co to w ogóle wnosi do reszty? chyba, że chciałeś wywołać jakieś ukłucie zazdrości u stulejarzy? jeszcze nazywasz uprawianie seksu określeniem "ten teges"... ( ͡° ʖ̯ ͡°) naprawdę masz 27 lat?

Dogaduje