Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Niestelrooy to bodajże Tanner Fox, ma kilka mln subscribers na YouTube. Wybił się chyba na tym, że zajebiscie jeździ na Hulaj Nodze. Z YouTube i sklepu kupił sobie GTR 'A ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: nie uwazasz że majętny po starych a obrotny to dwie różne rzeczy? Mi chodzi że możesz nie miec bogatych starych i nie być przystojny jak jakiś aktor z hollywod ale jak masz łeb na karku nie siedzisz godzinami przed kompem potrafisz naprawić w domu rózne rzeczy i jesteś facet a nie zyciowa #!$%@? to znajdziesz fajną laske która będzie w przyszłości matką twoich dzieci.
  • Odpowiedz
@wojtoon: mógłbym Ci takie zdjecia wstawić swojej byłej i teraz obecnej żebyś się zdziwił. Moja była była ode mnie rok starsza a wyglądała jak by była młodsza o co najmniej 7 lat. Obecna jest ode mnie młodsza o 6 lat i ma inny typ urody. Obie podobają się facetom ale to nie jest typ kobiet za którymi faceci gwizdzą na ulicy. Chociaz była jak się odstrzeliła jak gdzieś wychodziliśmy to był
  • Odpowiedz
@porannewyciepsa
Nie jestem piwniczakiem. Nie mam też dupy na stałe bo mam takie doświadczenia (w tym z mirabelkami w wypoku), że wolalem zostać wolnym strzelcem i tankować za każdym razem inną jak mi się zachce.

I powiem jedno.
Nie ma takich dziewczyn przynajmniej u mnie w mieście.
A to ulane, a to cycków brak, a to dupa w ilościach śladowych. Celulitis i rozstępy to na porządku dziennym. Jak znowu ciało ok to
  • Odpowiedz
@Niestelrooy: wiesz dziewczyna naprawdę ma fajne ciało i wydaje mi sięże głupia nie jest. Teraz pytanie do Ciebie jeśli poleciała na jego kasę to czemu nie wybrała jakieś lepszej partii od niego? Przeciez nie jeden poleciał by na taką laseczkę.
  • Odpowiedz