Wpis z mikrobloga

Klasyka gatunku i pytanie, które nigdy nie padło. Fotografia przedstawia korki Davida Beckhama. Wszyscy je pamiętamy, białe buty, wymyślne fryzury, Becks był naprawdę spoko :) Tylko dlaczego w butach jakie posiadał wyciągał tak nienaturalnie język daleko do przodu? To był model w którym zaginało się język w miejscu czerwonej strząłki na obrazku. A Bechham przeciągał język przez pół buta, do tego stopnia, że na początku języka wystawało "futerko" z wewnątrz. Hmmm? Kto to wyjaśni?

#ciekawostki #pytanie #mecz #gol #pilkanozna #sport #gwiazdy #zdrowie #beckham Wołam też tych #bitcon bo ich nie lubię a dużo wiary tam siedzi :D
Bunch - Klasyka gatunku i pytanie, które nigdy nie padło. Fotografia przedstawia kork...

źródło: comment_LMefmSiwLUjPrxcDBKpN2ghgTkpVN8nk.jpg

Pobierz
  • 22
@Bunch: dzisiaj czytałem wywiad z Pazdanem, w którym mówił, że piłkarze lubią sobie "personalizować" buty na różne mniej lub bardziej dziwne sposoby, żeby było im wygodniej. Wiem, ze z jednej strony Beckham, z drugiej Pazdanem, ale myślę, że właśnie o to chodzi.
@Bunch: nie znam się, ale jak tak pomyślę, to wtedy piłka przy strzale siadała na całym czerwonym raczej. jakby była zagięta w miejscu czerwonej to uderzenie było i z białej części buta (która jest ciut niżej) i z języka (który jest ciut wyżej) co mogło jakoś wpływać na lot piłki i beckhamowi się to nie podobało.
albo zrobił to dla beki i tyle xd
@Bunch Moim zdaniem to nie ma sensu, bo tworzy się jeszcze większa nieregularność w tym miejscu, ale lubił tak grać.

W pewnym momencie była na takie rzeczy moda, patrz np. Nike Mercurial Vapor V, a obecnie Adidas Ace 16+ i pochodne. Sznurówki są zakryte albo usunięte, ale faktycznie w tym miejscu gładkiej powierzchni nie ma.
@maltir: No tak, ale takie buty wydał przecież Adidas, specjaliści od tego jak wydać najlepsze korki :) Już mają tam jakieś gumy po bokach i inne takie ulepszenia. To co, zaprojektowaliby dziwny język?
@Bunch: Grają w tym rolę. Chodzi w tym zabiegu o to o czym napisałem, a zdjęcie, które podsunąłeś to reedycja tych butów. Fotka z jakiejś sesji, nawet nie wiem, czy język w tej nowej odsłonie da się tak wyjąć.