Wpis z mikrobloga

Klasyka gatunku i pytanie, które nigdy nie padło. Fotografia przedstawia korki Davida Beckhama. Wszyscy je pamiętamy, białe buty, wymyślne fryzury, Becks był naprawdę spoko :) Tylko dlaczego w butach jakie posiadał wyciągał tak nienaturalnie język daleko do przodu? To był model w którym zaginało się język w miejscu czerwonej strząłki na obrazku. A Bechham przeciągał język przez pół buta, do tego stopnia, że na początku języka wystawało "futerko" z wewnątrz. Hmmm? Kto to wyjaśni?

#ciekawostki #pytanie #mecz #gol #pilkanozna #sport #gwiazdy #zdrowie #beckham Wołam też tych #bitcon bo ich nie lubię a dużo wiary tam siedzi :D
Pobierz Bunch - Klasyka gatunku i pytanie, które nigdy nie padło. Fotografia przedstawia kork...
źródło: comment_LMefmSiwLUjPrxcDBKpN2ghgTkpVN8nk.jpg
  • 22
@Bunch: jestem jego wielkim fanem i są na YT filmiki w którym fajne opisują jego technikę uderzenia z wolnych chociaż on tak kopał futbolówkę za każdym podaniem (polecam obejrzeć), myślę że to o co pytasz ma z tym dużo wspólnego. Ale też jest w tym trochę tego że każdy ma swoje upodobania, ja na przykład grając w tych butach robiłem podobnie, i z mojego doświadczenia ułatwiało to nadanie jej niesamowitej rotacji,
No ale czy to nie dziwne że producenci zaprojektowali takie właśnie buty, które sobie każdy inny przerabial?