Wpis z mikrobloga

@GreenFlem: JTD mam nadzieję że znasz rozwinięcie tego skrótu Jakoś Tym Dojade ( ͡° ͜ʖ ͡°), spokojnie możesz czuć się bezpiecznie bo na pewno z nikim się nie zderzysz bo on nawet do przeszkody nie dojedzie. A teraz tak na serio to trafiały się jakieś dobre egzemplarze tych samochodów bo znam kogoś kto taką alfą jeżdzi i przez ten czas ani razu go nie zawiodła, więc może
  • Odpowiedz
@producent_smogu: alfy w sumie lubie a 1.9 JTD to jedne z lepszych diesli na rynku, cała reszta w Alfie to typowy Fiat, tu coś się przepali, tam przestanie działać ale dojedzie. Z alf się nabijam tak dla zasady.

  • Odpowiedz
@bertol9393: Gratuluję zakupu :) Ibiza lżejsza, a ta krowa swoje waży, dlatego tak jest :) Ja się przesiadałem z Meganki II 1.6, to faktycznie była różnica, ale po jakimś czasie i tak wskoczył chip na 180+ km, bo czemu nie? ¯\_(ツ)_/¯ Polecam gorąco, dopiero wtedy lata jak powinna, a silnik zniesie spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Porób tylko klapy wirowe, zanim będzie za późno, no i potem
  • Odpowiedz
  • 0
@GreenFlem: JTD mam nadzieję że znasz rozwinięcie tego skrótu Jakoś Tym Dojade ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O ile mozna sie przyczepic do awaryjnosci starych alf czy silnikow jts o tyle tak rozwinac skrot jtd moze tylko motoryzacyjny debil :)
  • Odpowiedz