Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wlosy #kosmetyki #uroda wołam #rozowepaski ;;

Mirki mam problem, zauważyłem przez ostatnie pół roku, że zaczęły mi wypadać włosy z miejsca od pomarańczowej kreski, ogólnie w gimnazjum/technikum miałem do pomarańczowej włosy, a teraz zaczynają się robić mi #zakola ;
; jak to zatrzymać? Cena nie gra roli, chcę być piękny. Jeśli chodzi o rodziców i dziadków to wszyscy mieli i mają bujne czupryny, więc utrata ich całkowita nigdy mnie nie dotknie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wlosy #kosmetyki #uroda wołam #roz...

źródło: comment_vfeL1iHDyZCxlNXqHW7EAM31nhTvN4IX.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: WCIERAJ, zacznij od masażu olejem przed każdym myciem (najlepiej z ekstraktami na porost, np. sattva, khadi, sesa). Dodaj po myciu wcierkę. Uderzeniowo możesz coś z minoksydylem, ale to są mocno alkoholowe płyny i mogą podrażnić. Działaj, da się to odwrócić systematyczną pielęgnacją.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To, co mówi @wwwlosy_pl ma sens, jeśli powód wypadania włosów jest umm "normalny"? Czyli nie wiem, osłabienie, schudniecie, zła dieta, zła pielęgnacja, cośtam cośtam. Jeśli to łysienie androgeniczne to takie sztuczki niewiele dadzą. Mojego faceta pokarało łysieniem androgenowym właśnie i dużo riserczował i jedyne co działa to substancja, której nazwy nie pamiętam xD , ale sprzedają ją pod nazwą Minoxidil. Wrzuć to w Google, obadaj temat.
Jeśli serio
  • Odpowiedz
@wwwlosy_pl: Jeżeli łysienie jest w genach to te wcierki nic nie dadzą.

Sposób? Finasteryd albo przeszczep włosów a skoro op wyda każdą cene by być pięknym to nie Turcja za 10k a zachodnie renomowane kliniki. Tam jest 100% pewności a cena to 50-60k.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o rodziców i dziadków to wszyscy mieli i mają bujne czupryny, więc utrata ich całkowita nigdy mnie nie dotknie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Geniuszu, zakola to początek łysienia i będziesz łysy jak kolano. XD Proces albo spowolnisz, ale nieuniknione i tak nadejdzie albo poddaj się i za kilka lat przeszczep.
  • Odpowiedz