Wpis z mikrobloga

Przeczytałem wpis jakiegoś mirka, że jakaś blondi pokazywana na polsacie jest cudna, czy coś w tym stylu.
Pojawiła się u mnie pewna refleksja.
Otóż korzystam z usług #roksa, a wyjdzie już kilka lat, toteż byłem już u takich typowych 9/10 czy nawet 10/10 (w mojej opinii oczywiście te oceny, no ale kobiety, o których większość mężczyzn powiedziałoby, że są seks-bombami i ogólnie naprawdę hot). Do czego piję? Że od tego czasu, nie zachwyca mnie już żadna kobieta. Chociaż by mi ktoś nie wiadomo jak urodziwą modelkę/aktorkę/dowolną inną kobietę pokazywał, czy nawet z nie wiadomo jaką urodziwą kobietą bym gdzieś nie rozmawiał, to już nie ma ''wow'', już nic nie robi na mnie wrażenia w zasadzie. Nawet nie przyjdzie mi do głowy myśl ''o, ale piękna kobieta'' czy coś w tym rodzaju. Myślę ewentualnie: ''o, spoko. o, ta mniej spoko.'' Najwyżej. Nawet nieraz jakiś koleżka mówi coś w stylu ''o, patrz, jaka laska, wooow'' a ja mu na to: ''no spoko, może być''. Wtedy zazwyczaj ktoś mówi coś w stylu ''coo? no przecież jaka zajebista...''. Dziurka jak dziurka, tylko opakowanie może mieć trochę ładniejsze lub brzydsze, jak produkt w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Do czego zmierzam.
Do tego, że na tym tagu (ale nie tylko, nawet w życiu też u niektórych) obserwuję sporo... strachu, speszenia, nienaturalnego zachwytu? w stosunku do atrakcyjnych kobiet. Niektórzy brzmią, jakby laski były jakimiś boginiami, co śmieszy mnie tym bardziej, że kiedyś jak byłem prawikiem to też tak myślałem, że one są jakieś wyjątkowe płatki śniegu i w ogóle delikatne istotki (XD).
Konkluzja? Dla nieruchających, u których raczej nic w tej kwestii bez udziału pieniędzy się nie zmieni, zdecydowanie polecam panie do towarzystwa. Oczywiście kieruję to do 18+. Jeśli nie ruchacie, to najprawdopodobniej większość (ważne słowo, żeby się nikt nie przyczepił, że mówię za wszystkich) dość mocno to gniecie. Przez to, że tego nie doświadczyliście, w waszej głowie pojawia się wizja kobiety i seksu jako czegoś mistycznego, niewiarygodnie zajebistego, no i że nośnikiem tych doznań jest kobieta, toteż dajecie im zachwyt i atencję. Już po pierwszym zaruchaniu wasza wizja się zmieni. Po następnych jeszcze bardziej, oczywiście na bliższą realiów. Zobaczycie, że seks to rzeczywiście naprawdę przyjemna rzecz, ale zarówno on jak i kobiety są przereklamowane i nadawana jest im trochę za duża wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie jest to aż takie niesamowite jak się wszystkim przedstawia i mówi, żeby dawać o to tyle uwagi, a co dopiero nawet płakać w internecie, że się nigdy nie ruchało. W zasadzie głównie dlatego piszę ten post; żeby ludzie, którzy są z tego powodu smutni, sprawdzili wszystko empirycznie i zobaczyli, że to wcale nie jest jakaś wielka sprawa. Myślę, że dużej części osób z takim problemem, może to znacznie ułatwić trochę spraw, głównie jeśli chodzi o psychikę.
#tfwnogf #roksa #divyzwykopem
  • 21