Wpis z mikrobloga

Jestem szczęśliwym posiadaczem HTC U11 i z racji tego, że dość mocno dbam o swoje telefony, szukam dobrej ochrony dla niego, bo jak wiadomo, jest to wyjątkowo delikatny model. Szukam case i szkła.
Interesuje mnie każdy case i każda szybka jaką posiadacie, ich plusy i minusy.
Coś solidnego, a jednocześnie żeby to w miarę wyglądało. Zakupy z chin też wchodzą w grę.
Nawet jeśli nie macie tego modelu, to chętnie poczytam na jaką firmę należy postawić.

#htc #u11 #telefony #android #smartfon
  • 8
@Therion mam tą firmę na oku, tylko chciałbym najlepiej aby wypowiedział się ktoś kto ma zestaw szkło + case, abym miał pewność że wszystko jest ładnie spasowane.
@StormRider: Wstępnie też myślę o liquid cristal. Co do tego szkła od 3mk, jakoś nie mam do nich przekonania. Bardziej myślę o czymś takim KLIK
Rozumiem, że to szkło jest tylko na płaską część ekranu?
Posiadasz to etui spigena?
@Wojtas87: Tak, mam te etui z linku. Tak jak wspomniałem jego tył jest dosyć gruby i jeżeli to nie jest problemem - to polecam. Szkło 3mk zakładałem już trzecie w ostatnim czasie i ze wszystkich użytkownicy są zadowoleni (przynajmniej do teraz). Tak, jest tylko na płaską część, ale takie właśnie chciałem, bo te na zaokrąglone krawędzie raczej długo nie wytrzymują.
Grubość raczej nie jest problemem, a to chyba dodatkowy atut, bo jako jedno z niewielu etui nie psuje wyglądu telefonu. Masz jakieś odniesienie co do oryginalnego case? Czy jest śliski czy dobrze trzyma się w łapie?
Masz może fotkę Twojego zestawu gdzieś?
Mówisz, że zaokrąglone krawędzie długo nie wytrzymują, tzn że podważają się czy pękają? Co masz na myśli?