Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem już ze swoim chłopakiem 5 lat, a od roku mieszkamy razem. Wszystko układa się super, bardzo się kochamy i cały czas jest tak samo jak na początku. Chciałabym, żeby w końcu się określił i żebyśmy wzięli ślub, ale jak wspominam o zaręczynach to mówi, że jeszcze nie teraz. Mówi mi często, że jestem jego jedyną i chce ze mną spędzić całe życie, ale temat zaręczyn i ślubu działają na niego jak płachta na byka. Nie chcę wywierać na nim żadnej presji, ale nie chcę też żyć na kocią łapę. Co mogę zrobić oprócz milionowej szczerej rozmowy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 100
wspominam o zaręczynach

Nie chcę wywierać na nim żadnej presji


@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejna xD Czy wy naprawdę nie widzicie, że wywieracie presje pytając o zaręczyny, wspominając, opowiadając o zaręczynach koleżanek, wysyłając/pokazując/wspominając o pierścionku? To jest żałosne.

Skoro przez 5 lat Ci sie nie oświadczył to znaczy że szuka dalej, słowa to tylko słowa, można powiedzieć wszystko. Czynów się nie doczekasz. Więc skończ się poniżać, wartościowe kobiety nie muszą się o pierścionek prosić,
@warsawgirl fakt, zgadzam się tu z koleżanką, że facet, dla którego jesteś tą jedyną nie ma problemu z zadeklarowaniem sie, bo jest spełniony w relacji i wie, że chce z Tobą być już zawsze. W innym przypadku są 2 opcje - albo jest przeciwnikiem małżeństwa i wtedy nie masz prawa być rozczarowana, bo widziały gały co brały, albo druga opcja: liczy że trafi się mu jeszcze coś lepszego.
@AnonimoweMirkoWyznania: Kluczowe pytanie: w jakim jesteście wieku? Jeśli do mniej więcej 25 to macie jeszcze trochę czasu na poważniejsze deklaracje i wstrzymywanie się z nimi ze strony twojego chłopaka, nie jest niczym zaskakującym. Gorzej jeśli dobijacie już do 30 levelu, macie stabilną sytuację finansową, a nic się większego w waszym związku nie kroi. W tej sytuacji pozostaje Ci niestety uciekać, jeśli liczysz na małżeństwo, bo widocznie z tym facetem go nie