Wpis z mikrobloga

Wypromowaliśmy tego Marcina żeby polski youtube miał jakiegoś normalnego strimera a skończyło się jak zawsze.. Jak się wybił to zaczął dodawać rakowe filmiki, kanały z szotami zaczęły się nim interesować, reklamuje scam z ruletek csa. No po prostu ręce opadają. Tak jak ja amatorsko strimuje to mam nadzieję, że gdyby coś mi się udało osiągnąć z kanałem to nie będę taki pazerny..
ciekawe czy od popularności tak ludziom zawsze odwala xD najlepiej traktować youtube jako rzecz drugorzędną w życiu ;P

#zwariowanymarcin #polskiyoutube #youtube że względu na bójkę to zaliczam tag #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@odyn88 bo ludzie to świnie. Choćbyś najładniejsze prosiątko w garnitur ubrał to i tak całe się u-------i jak się dorwie do koryta.
  • Odpowiedz
@odyn88: wykop jest małą kroplą w rzeszy widzów jaką zyskał od tego, że promując go pomogliście zakręcić mu się w tryb - macie 14 lat i możliwość trzaskania deali po 1-2 tysiące albo i więcej za nakręcenie filmiku. Niech kamieniem rzuci ten, który pomyśli mając tyle lat, że to może nie być najlepszy pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz