Wpis z mikrobloga

@FantaZy: jak chcesz mieć pewność co do zegarka, nie wydając wielu złociszy to kup zegarek używany w PL, ale wcześniej warto zaytać się na jakiejś grupie zegarkowej (tyu Ekipa TikTalk) czy zegarek jest prawdziwy.
@FantaZy: Imho nie ma sensu. Pierwsza rzecz, że te podróby są tandetne i niszczą się po tygodniu. Druga sprawa, że widać, że nosisz podróbę, można to dostrzec często gołym okiem. Więc z góry współczuję wyśmiania przez resztę, tym bardziej że coraz więcej osób nosi GS i wiedzą jak wygląda oryginał. Sam zegarek może zatrzymać się po tygodniu, a gwarancji na to nie masz. Szkoda czasu.
@niedlapsa ile dla ciebie znaczy '' nie jest wybitnie drogi''? Akurat oryginał tego zegarka kosztuje od 1350 do 1600 PLN, nie mam zamiaru masturbować się że mam gshocka wiedząc że mam replikę, gdyby nie działay funkcje które podałem że działają to tez bym go założył na rękę i nosił, także nie masz nic konkretnego do dodania odnośnie trwałości i funkcjonalności replik o których kolega nasz zapytał to zakończyć swoje mądrości.
@thewickerman88 ok racja, wracając do tematu po co wywoływać gówboburze na temat podróbek/replik jednemu staje kita na myśl że ma na łapie Sikor za parę grubych tysięcy a drugi założy Sharpa lub Perfecta i będzie równie szczęśliwy :)