Wpis z mikrobloga

  • 128
Jak ja nienawidzę tego, że moja rodzina jest taka wierząca... W święta to podwójnie śmieszne i smutne jednocześnie. Właśnie babcia się podnieca tym, że jej synowi (mojemu wujkowi) na jakiejś kościelnej imbie ksiądz obmywał nogi i całował po stopach (nie wiem o co chodzi, ale związane to z Wielkanocą). Cała rodzinka hurr durr do kościoła codziennie, pierwszy temat od wejścia to aniołowie, to jaki bóg jest cudowny, jakich cudów dokonuje w ich życiu, itp. Teraz gadają o jakimś nowym wydaniu Biblii i o jakiś świętych. Ja #!$%@?... Nie umiem się odnaleźć w tym zupełnie, bo ja mam Jezusa, Boga i święta totalnie w dupie. Jeszcze trucie o tym, że mam w końcu brać ślub (bo mieszkam z niebieskim, jesteśmy po prostu razem). Oczywiście babcia nie ma pojęcia o tym, że jestem takim grzesznikiem. Łatwo powiedzieć - powiedz im. Oni tego nie zrozumieją, religia to najważniejsze co mają w życiu. Słodki Jeżu ()

#gorzkiezale #swieta #rodzina #gownowpis #religia
  • 29
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@wasiuu ohui są najinteligentniejsi, bo wierzą w Jezusa ich przyjaciela Pana i Boga, który jest najlepszy na świecie i zawsze im pomoże I obroni. A reszta bezboznikow jest niedobra i głupia, bo jak może nie wierzyć w Jezusa, przecież on nas uratuje I zaprowadzi do nieba
  • Odpowiedz
@neilran:tak bardzo masz w dupie, że musiałeś odpowiedzieć XD katol triggered here XD
@hissdz: znam to z autopsji, takich ludzi nie przekonasz i szkoda twojego czasu
możesz pokazać morderstwa w biblii, sprzeczności itp. ale oni powiedzą, że nie pojmiesz tego bo nie masz łaski czy czegoś tam, nawet jeśli coś im logicznie uargumentujesz to powiedzą, że Bóg jest ponad logiką XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@frozenrb nie mam w dupie rodziny, #!$%@? mnie tylko aspekt religijny. Mieszkam w innym mieście i nie mam czasu dowiedzieć ich "za tydzień czy w tygodniu" bo pracuje, teraz mam wolne sobota, niedziela, poniedziałek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hissdz: @gfgfgfa: Jak czytam te Wasze wpisy, to szczerze ubolewam co człowiek może ze sobą zrobić. Zakładam, że macie te 20-25 lat, wyjechałyście do wielkiego miasta, trochę mejkapu na lico i nagle poczucie, że świat jest u stóp... Tyle, że słoma jakoś z tych stópek nie chce się odkleić...

I nikomu nie życzę, by jego dzieci stały się takie jak Wy - obgadując i wyśmiewając swoich Rodziców na portalu ze
  • Odpowiedz
@Tino: nie rozumiesz co op pisze w ogole. Czy fakt wysmiewania takiego przesadzonego katolicyzmu to jakies zlo? Kazdy ma prawo wysmiewac postawy jakie mu sie smieszne wydają. Przeciez pojechala do nich i zakladam ze im w twarz tego nie mowi, akceptuje ich odchyly. To chyba calkiem szlachetne z jej strony.

Sam wysmiewasz postawe opki, wiec krytykuj siebie.
  • Odpowiedz