Wpis z mikrobloga

@chomiczkowy_sen: ilość serwisów jakie musiałam wyłączyć by w miarę HDD działał woła o pomstę do nieba. Poza tym główny SSD to tylko pod system i programy (240 GB) no i SWTORa z gierek na nim mam. Resztę gier + grafiki miałam na HDD, działało to normalnie do pewnego momentu. Teraz jak renderuję i zapisuję coś na HDD to jest masakra. Gry też już nie hulają, wchodzi wieczność i ma zwiechy na
@Dziolszka ano jak renderujesz to może faktycznie. Ja mam na gierki i inne takie rzeczy 2x 2tb w raid0 i działa od lat całkiem sprawnie ( ͡º ͜ʖ͡º) wszystko co kluczowe mieści się na małym ssd. Ale ja się grafiką nie zajmuje, więc to co innego. Druga sprawa to co będzie jak któryś dysk w macierzy siądzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chomiczkowy_sen: pewnie bym nawet nie kupowała gdyby nie update'y Win 10 - po którymś zauważyłam że panie, coś się tutaj chyba #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dochodzenie które to gunwo zajmuje za dużo czasu, więc wolę SSD kupić - 1 TB to akuratnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RBNG: wyłączyłam Win Update w serwisach, natomiast krzywda już się stała ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej dysk już niebawem wpadnie w moje łapki, także problem nie będzie mnie już dotyczył.