Wpis z mikrobloga

Zgaduje że Ty to z tych co by powiedzieli PAANIE JAKIE MIEJSCE ZA 25K xD a potem parkowałbyś na chodniku i wyklinał na straż miejską że ciągle wlepiają Ci mandaty xD


@Rabusek: nie wiem co ten gość napisał że mu moderatorzy usunęli ale zakładam, że jakieś żale typu hurr durr jak to tak drogo miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, to osobnik popierający 500+ (
  • Odpowiedz
@Eligo: Te ceny za miejsce parkingowe w blokach podziemnych to jakieś jaja są. Można sobie za to dobry samochód kupić..

Ja wynajmuje garaż, a nie jakieś miejsce gdzie każdy może chodzić nic nie możesz trzymać itd, za 120zł miesiąc.
Wynajmuje go już 9 lat i do tej pory wydałem na to 10920zł. Bo poprzednie 8 lat było za 110zł.

Jak sprzedają garaże to chcą od 15K. Także ciągle jestem na plusie. A i dowiedziałem się że mając garaż na własność też wchodzą jakieś dodatkowe opłaty jeszcze za to :D a nie że sobie korzystasz
  • Odpowiedz
W garażach podziemnych najgorsze jest ich utrzymanie a nie samo kupno
- czynsz administracyjny
- podatek
- opłata za użytkowanie wieczyste
Tylko to to około 100 pln miesięcznie :)
  • Odpowiedz
@analboss: To już totalny bez sens.. Wolałbym sobie za tą kase kupić samochód i trzymać go przed blokiem na parkingu za darmo. Zwłaszcza w dobie zamykanych osiedli.
  • Odpowiedz
@r5678: o właśnie Janusze jak kupują mieszkanie w bloku to żałują kilku tysi na prywatne miejsce parkingowe, bo przecież są wspólne. Z czasem wszystko jest #!$%@? samochodami a elita parkuje na miejscu z wypisaną rejestracją. Dupa Janusza trzeszczy od bólu;]
  • Odpowiedz
przed blokiem na parkingu za darmo.


@r5678: a jak na całym obszarze osiedla jest zakaz parkowania? Jak na KAŻDYM nowym osiedlu, szczególnie strzeżonym? xD

Jakbyś mi stanął na miejscu to by Cię straż miejska odholowała, a gratis dostałbyś mandacik. :)
  • Odpowiedz
mając garaż na własność też wchodzą jakieś dodatkowe opłaty jeszcze za to :D a nie że sobie korzystasz za darmo.


@r5678: Podatek od nieruchomości. W zależności od rozmiaru garażu zwykle coś w okolicach 50-100zł na rok.
  • Odpowiedz
Jak na Warszawę to tanio. Ja w Lublinie za 23 000zł kupiłam od dewelopera miejsce w garażu podziemnym wymalowane białą farbą :) dodatkowo co miesiąc płacę ok. 50zł na administrowanie tym bałaganem no i podatek ok. 100zł.
  • Odpowiedz
i jeszcze numer. ja #!$%@?ę, wy myślicie? XD


@GnijacyNissan: Ja #!$%@?ę, ludzie dają swój numer telefonu w ogłoszeniach ogólnopolskich i jakoś żyją, już całkiem z tą prywatnością macie nasrane we łbie, najwyżej odbierze dwa głupie telefony i tyle. XD
  • Odpowiedz