Wpis z mikrobloga

Długo szukałem fajnego uchwytu na telefon do roweru. Quad lock wydaje się idealnym rozwiązaniem ale 300+zł to IMHO lekka przesada. Dlatego postanowiłem zaprojektować i wydrukować swój ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyszło całkiem spoko. Przetestowałem na 'równych' śląskich drogach i jeszcze nie zgubiłem telefonu. Tania obudowa z alledrogo z doklejonym adapterem. Całość wydrukowana z DD ASA (wygładzony w oparach acetonu) oprócz samego locka który jest z nylonu PA12 (btw jaki to jest upierdliwy materiał do druku na buildtaku). Jak się ogarnę to wrzucę wszystko na thingiverse. Aktualnie pracuje jeszcze nad uchwytem na kierownice, nie na 'extender' kierownicy którego z racji braku miejsca na kierownicy używam. Uchwycik w akcji: https://youtu.be/fzQ21qypS2Q
#druk3d #rower #diy
fantasmag0ria - Długo szukałem fajnego uchwytu na telefon do roweru. Quad lock wydaje...

źródło: comment_2mPsXnQgFZ08sXG5YZr5MIbUwcBqDvig.jpg

Pobierz
  • 3
@pin_i_zielony: Mam wrażenie, że śmierdzi mniej w porównaniu do ABSu od DD. Też mam drukarkę w mieszkaniu ale w szczelnej obudowie i w trakcie drukowania miałem do środka wrzucony prosty filtr węglowy (12cm wentylator komputerowy z filtrem węglowym z okapu) Nie wiem czy to dużo daje ale wrzuciłem go tam dla czystego sumienia