Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc:Twórca ripple sam powiedział że token nie będzie używany do niczego. Jeśli jednak ripple było w stanie spompować się tak wysoko, to myślę zę iota także może wyjść wysoko. Powiedzmy że masz racje i Iota to scam. Spójrz na Julie. Maupin kim jest, co robi , na firmę bosch, vw i fujitsu. Kto bierze twórców scamu do mainstreamowej telewizji w niemczech. Który scam ma założoną fundację pod Niemieckim prawem. Kto podpisuję
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: " Nie ma zadnych praw aytorskich Volkswagen i inne firmy biorą ta rewolucyjną iotę, kopiują z githuba i uruchamiają swoją zamiast skupować z giwłd."
Po to właśnie powstała fundacja, żeby wszyscy pracowali nad tym. Planują zrobić coś na dużą skalę i gdyby zaklepali sobie patent, prawdopodobnie nic z tego by nie było. Pozatym Bosch skupił Miote. Brakuje Ci wielu elementarnych informacji odnośnie projektu . Radzę zainteresować się trochę nim zaczniesz
  • Odpowiedz
@Wildangel: Nie, ponieważ CEO VW kupił masę IOTY I ściemnia ;)
Podobnie było z bankami. Ripple kiedyś im ją rozdawał I dawał gwarancję zakupu za ileś centów. Banki miały to w dupie. Kiedy cena poszła w górę to nagle zapragnęli ją kupować za te kilka centów. Nawet były sprawy sądowe. Wielu CEO banków dostało Ripple za free i siali fame bo było im to na rękę. Western Union ponad dwa lata
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Teraz porównujesz iote do ripple o której każdy zdaje sobie sprawę ze to scam, przynajmniej większość. Jeżeli się mylę, a Ty masz rację. Posiadam x Miot. Jeżeli cena zostanie sztucznie spompowana, to zrealizuję zyski i prawdopodobnie wyjdę z projektu, zostawiając x procent w razie "W" na przyszłość. Tak naprawde to co piszesz, jest także czysto spekulacyjnie. Spekulujesz że to nie wyjdzie, że uciekną z kasą, że skopiują i zrobią swoją.
  • Odpowiedz
@Wildangel: Ja #!$%@?ę. Widać że jesteś nowy w krypto i niewiele wiesz. Nie ma mocniejszych projektów od BTC. Nie masz pojęcia o czym mówisz. Nad btc pracują najlepsi deweloperzy na świecie i to non profit. Iota i wszystko inne może o tym pomażyć... Dziennie średnia poprawek kodu btc to prawie 8! Pewnie myślisz że btc jest przestarzałe technologicznie? :) Jeżeli tak, to nie masz pojęcia o czym mówisz...

Jeżeli oni naprawde
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Cóż, każdy wierzy w coś innego. Ani ja nie przekonam Ciebie, ani ty mnie.
Rozbawiło mnie tylko Twoje zdanie "Pewnie myślisz że btc jest przestarzałe technologicznie? :) Jeżeli tak, to nie masz pojęcia o czym mówisz..." Sam przypisujesz mi słowa których nie wypowiedziałem , po czym sam sobie odpowiadasz.
Co do BTC to oczywiste że gdyby nie on to nie bylo by dzisiaj kryptowalut. Jednak zadaj sobie pytanie atakując pump
  • Odpowiedz
@Wildangel:

Cóż, każdy wierzy w coś innego.


Jeszcze raz ci powtarzam. Ja nie wierzę w coś w przeciwieństwie do ciebie. Jestem w stanie sam zweryfikować czy jakiś projekt ma sens albo nie a nie ślepo wierzyć.

Rozbawiło mnie tylko Twoje zdanie...


Nie przypisuję, napisałem wyraźnie "pewnie" bo tak każdy świeżak myśli

Nie zależność od banków powiesz..


Nie. Chodzi o coś zupełnie innego i ważniejszego. O pierwszy pieniądz w historii którego nie
  • Odpowiedz