Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Szczerze to uważam, że czy to IOTA czy BTC to żadna różnica, bitcoin też niby ma dorobioną taką wielką ideologię a wcale bym się nie zdziwił jakby za 5-10 lat po prostu pad to samo IOTA i całą reszta coinów
  • Odpowiedz
@grucha_88: Ogarnij się człowieku że krypto to piękna maszynka do trzepania hajsu. Nie żaden sensowny projekt. Każdy projekt jest po to żeby zarobił a nie żeby miał sens. One mają twórców, którzy z tego czerpią setki milionów. BTC nie ma
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: tak, a bitcoin nie jest pompowany/dumpowany przez kolegów z Core którzy mają od pyty i ciut ciut BTC xD mati, jak cos nie jest powiedziane wprost, nie znaczy, że tego nie ma xD pawlo nie tłumaczył na e-szkoleniu na Skype? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanuszBizn3su: co ty mu pokazujesz, on nie rozróżnia podstawowych pojęć, tylko #!$%@? o bitkoju xD
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: IOTY? 0 xD bo to scam, ale chodzi mi o twoje #!$%@? wrzucanie do 1 gara durniów wierzacych w IOTA i tych którzy tylko na tym zarabiają (lub wierzą w coś co ma ręce i nogi) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciach bajera
  • Odpowiedz
@grucha_88: To przeczytaj moje poprzednie komentarze cwaniaczku, bo sam na niej zarobiłem a nie spotkałem do tej pory nikogo kto by mówił że wszedł w to spekulacyjnie, tylko wszyscy bronili tego gówna... Teraz żałośnie zmieniacie narrację ;)
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: myślałem, że podasz jakiś sensowny argument, a tu widzę argument w stylu "jak się nie podoba, to nie kupuj"... mam iotę, ale w przeciwieństwie do ciebie mam też dystans i potrafię jeszcze trzeźwo na to spojrzeć. nic się nie zmieniło od grudnia, jedynie jakieś zdawkowe informacje podawali, z których nic nie wynika.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Cóż, może masz racje, a może nie. Jedno jest pewne, korporacje jak VW, bosch itp lubią zarabiać. Jeśli wdg nich można zarabiać na urządzeniach, a do tego ciągnąc kasę za sprzedaż danych, to czemu by nie zarabiać z nimi? . Wczoraj był u mnie znajomy z Niemiec, mówił że Niemcy chcą całkowicie pozbyć się samochodów na ropę i przejść na elektryki i benzynę (duze podatki za diesel) .Rewolucja elektycznych pojazdów
  • Odpowiedz
@Wildangel: Bo ripple to scam. Ty myślisz ze poszedł w górę bo co? Że ma jakąś przyszłość? Ludzie spompowali i tyle. Zrobię jeszcze materiał o ripple. Co do ioty to po co ona komu? Nie ma zadnych praw aytorskich Volkswagen i inne firmy biorą ta rewolucyjną iotę, kopiują z githuba i uruchamiają swoją zamiast skupować z giwłd. To samo banki z ripple, choć ti jest juz kompletnie niedorzeczne żeby banki miały
  • Odpowiedz