Wpis z mikrobloga

Weto Prezydenta pokazuje, że zaczyna się powoli gra o elektorat postkomunistyczny i przychylność byłych agentów WSI. Prezydent wie, że część jego wyborców z 2015 r, to byli wyborcy lewicowi. Smutne, że dalej te czerwone dziady dyktatują jak ma wyglądać polityka w Polsce. Oby za 2 lata prawica miała jakiegoś porządnego kandydata na Prezydenta, bo potencjalny wybór między Dudą, a np takim Tuskiem to będzie tragedia.
#polityka #4konserwy #duda
  • 14
@BlackHawk144: Bardzo dobrze zrobił, jakim prawem odznaczenia ma odbierać ten kto ich nie przyznał? Ta ustawa jest durna, coś zmieni to że komunistom zostaną odebrane ordery? Poza tym kto jest na tej liście? Hermaszewski i największy zbrodniarz (xD) w dziejach Polski Jaruzelski? Nikomu normalnemu to nie przeszkadza, a i historia względem Jaruzelskiego nie jest uczciwa.
@fenis: Sam #!$%@?, że jestem z PiS to dostałeś odpowiedź. Chcesz szufladkować ludzi, to sam będziesz zaszufladkowany.
@Narcyz_: Jeśli chodzi o Gen. Hermaszewskiego, to był generałem w PRL-u czy nie? Był. I niezależnie od tego czy był wpisany na listę WRON-u z własnej woli czy nie, to robił karierę w PRLu, który był zbrodniczym państwem, w jego resorcie siłowym LWP, który ma krew Polaków na rękach. Koniec kropka. Relatywizowanie tego
@BlackHawk144: To że był oficerem PRL to nie znaczy że był zbrodniarzem. Właściwie tylko w okresie stalinowskim za Bieruta dochodziło do represji. PRL to było nienormalne państwo ale nie z powodu reżimu ale dlatego że było ono komunistyczne. I porównywanie ludzi z okresu zaraz powojennego do Jaruzelskiego i Hermaszewskiego to kpina.
@BlackHawk144:

Mógł odesłać do TK oraz stworzyć własną ustawę z poprawkami. A dostaliśmy weto wiedząc jak to zostanie odebrane. Możliwe, że to była pułapka PiS-u podstawiona pod Prezydenta, aby pokazać, że to Prezydent komuchów, ale jak widać Prezydent w nią wpadł. I teraz mogą go grillować do woli.


No moim zdaniem powinien lepiej to rozegrać,ale szczerze mówiąc to mam nadzieje że PAD napiszę swoją własną ustawę.

Jeżeli interesuje cię moja opinia