Wpis z mikrobloga

@sops: Powiedział tylko, że nie wolno i nie powiedział na jakiej podstawie. Coś tam pokręcił nosem i kazał mi szybko iść ubrać bo jak nie to wstanie od biurka XD. Nasz koleś od BHP jest trochę dziwny i zastanawiam się na ile to kwestia humoru, a na ile przepisów.

:-> zawsze chodzę bez chyba, że gdy idę do kuchni gdzie są kafle lub toalety (wiadomo...), więc mam dobrze wywietrzone i niespocone
  • Odpowiedz
@dad1111:

Powiedział tylko, że nie wolno i nie powiedział na jakiej podstawie.


To niech spindala¯\_(ツ)_/¯ Szukalem i nic nie znalazlem ale moze mu cos nagle odwalilo z nudow albo zdrowy rozsadek ze jak sie pali to sie #!$%@? a nie butow szuka. Bieganie bez butow po budynku w czasie ewakuacji gdzie sa jakies kafle a nie dywany to moze byc niebezpieczne. Wybiegniecie z budynku na ulice to szklo, kamienie i poharatana
  • Odpowiedz
@sops: ale jakbym był upośledzony to chyba miałbym trudniej się ewakuować niż w skarpetkach... Rozumiem, że w hotelu też trzeba być w butach :D najlepiej jeszcze w nich spać.
No litości nawet jakby się paliło to czy biegłbym w Kubotach czy w skarpetkach dużo by nie zmieniło. Co więcej... Bieganie w klapkach wydaje mi się trudniejsze. No i jeszcze jedno - przy ewakuacji raczej nie powinno się biegać, a szybko iść
  • Odpowiedz
@dad1111: Spokojne nie bij mnie( ͡° ͜ʖ ͡°) Sytuacja sytuacji nie rowna, jak widze skarpetki i kafelki to odrazu wyobrazam sobie ten poslizg i glebe ale to mozna podawac setki roznych przykladow i porownan. Co do ewakuacji to sa roznej ewakuacje w jednych jak mowisz szybko sie wychodzi ale sa tez takie gdzie trzeba #!$%@?¯\_(ツ)_/¯ Az sam jestes ciekaw jak to uargumentuje
  • Odpowiedz
@sops: Oj nie biję :D to nie do Ciebie. Po prostu jestem mocno zaskoczony, że przy wszystkich mógł tak do mnie wyskoczyć i mi grozić (no nie jest to duża groźba, "że wstanie", ale przy współpracownikach jest nieprzyjemna), a nawet paragrafu na to nie ma - no chyba, że jest.
  • Odpowiedz
@dad1111: Jak nie ma paragrafu na to moze siedziec na dupie i obejsc sie smakiem by moc kogos #!$%@?¯\_(ツ)_/¯ Ogarnij sobie regulamin pracy zeby nagle nie zmienili i nie wykorzystali przeciwko Tobie bo nawet nie bedziesz wiedzial ze zmienili. Wydaje mi sie ze gosc chcial byc wazny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dad1111: ale po co ci paragraf? wyobraz sobie ze robi sie tłok i karyny z HR depcza ci szpilami stopy xD umysł wykopka xD a pan behapowiec to #!$%@? jak każdy behapowiec i chciał byc fajny, to ci poscisnął delikatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grucha_88: gdy będzie się palił budynek to na pewno będzie mi przeszkadzało, że ktoś z HR stanął mi na stopę :-) i dlatego będę się męczył w butach 8 godzin w biurze każdego dnia.
  • Odpowiedz
@grucha_88: Ale po co? Mam nowe. Nie o to chodzi. W mieszkaniu chodzę bez butów bo mi tak wygodniej, a spędzam tam mniej czasu niż w pracy, gdy odliczysz czas na sen.
  • Odpowiedz
@dad1111: ale nie widzisz subtelnej różnicy między syfem w biurze a domciem? Weź ochłoń kucu 15k xD albo założ takie "szmaciane" kapcie, jak masz rozmiar 47 to nawet rozdajo zrobie xD
BHPowca spierdona olej, ale zrób to dla własnych stupek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dad1111: To teraz niech przedstawi analizy i je zinterpretuje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: I tak jak wyzej kolega mowil. Jak nie ma wymagan regulaminowych to niech spada( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sops: jak mam z nim gadać to już chyba wolę poszukać nowej pracy w jakimś software house XD. On jest tak dziwny, że aż się go boję.
  • Odpowiedz