Wpis z mikrobloga

Radzę uważać na Revolut. Zablokowali mi konto a ich support to jakaś porażka. Czekam od 2 dnia na odpowiedź w tej ich gównianej aplikacji. Pisałem również na fb do nich. Podałem numer telefonu i mieli sprawdzić co się dzieje z moim kontem. I kontakt się urwał. Od 4 dni nie mam dostępu do konta i pieniędzy na nim.
Przez pierwsze 3 miesiące użytkowania było wszystko ok. Po czym nagle moje konto zostało zablokowane - bez powodu.
#revolut
  • 10
Tutaj nie chodzi o skarżenie....
Od 4 dni nie mam dostępu do WŁASNYCH PIENIĘDZY.
Dużo osób tutaj korzysta/ lub zastanawia się nad Revolut. Więc przestrzegam bo można na prawdę łatwo stracić dostęp do własnych pieniędzy i to bez powodu
@zioo65:
No ale revolut przecież taki innowacyjny i rewolucyjny, support przez social media chowający głowe w piasek xD
Pewnie studenciaki w krakowie nie wiedzą co robić i czekają na instrukcje z centrali w Rosji.

Ta karta nadaje się jedynie do jednorazowych płatności na guwnostronach gdzie zachodzi ryzyko, że z twoich danych ktoś skorzysta - taki dodatkowy bufor między głównym kontem w banku. Nigdy bym tam nie trzymał żadnej kasy.
Pewnie studenciaki w krakowie nie wiedzą co robić i czekają na instrukcje z centrali w Rosji.


dokładnie tak jest. jesli support ci nie odpisuje to nie dlatego ze nie maja czasu albo cie olewaja. oni po prostu nie wiedza co napisac i twoj "ticket" zostal przydzielony do kogos na gorze albo sami czekaja na info z góry co z tym fantem zrobic. tak dziala customer service w praktyce.