Wpis z mikrobloga

@BOXDEL Powiem ci tak, że odwalasz niezłą kaszanę i to bardzo. Kasę raczej wpłaciłeś, bo pewnie mama tej Vanessy nie pozwoliłaby zbijać hajsu na jej dziecku, ale mimo to powinieneś screen'a z przelewu pokazać. Jedno mnie u ciebie denerwuje, a wiesz co to jest? Obiecujesz jedno, a co innego robisz. Miał być live z Vanessa, a jest zdjęcie. Czemu wcześniej nie zapytałeś jej o live? No, ale po co lepiej sobie z wyprzedzeniem zrobić plan, nie pytając pewnie jej mamy nawet... Druga sprawa to to, że nie przyznasz się do wybicia całej patologii na youtubie... Wiesz, że to wszystko to twoja wina? Shoterzy, którzy manipulują materiałami, Rafatus, Gural ? Wymieniać dalej? Jeżeli Youtube miałby poważnie upaść to jesteś głównym winowajcą jego upadku.
#boxdel #patostreamy #rafatus #gural
  • 15
@Maziar1337: Vanessa jest chora i nie będę jej męczyć jakimiś live skoro leżała już w łóżeczku.
Cieszę się ze jej mama pozwoliła mi zrobić z nią zdjęcie, to raz.
Dwa - nie mam zamiaru tłumaczyć się nikomu z niczego, fundacja weryfikuje wszystko, a nie wykop.
Ja wiem ile dałem ze swojej kieszeni oraz ile dałem ze zbiórki i było to więcej niż zebrałem.
Gdybym się tym pochwalił to stulejarze zaczną pisać
@BOXDEL: Co nie zmienia faktu, że obiecałeś live nie przemyślając tego. Co do wybicia Gurala i rafatusa to nie wspomniałeś nic o tych zarzutach. Z guralem faktycznie dałeś dupy i powinieneś się przyznać a co do rafatusa to nie ma co cię obwiniać bo skąd mogłeś wiedzieć, ze ten chłopak się aż tak stoczy. Tego chyba się nikt nie spodziewał
@BOXDEL: Przecież sam dobrze o tym wiedziałeś, że będzie zmęczona, jak wracała z Meksyku i mogłeś powiedzieć do ludzi wcześniej, że "Słuchajcie jednak live nie zrobię, bo Vanessa jest zmęczona tą operacją w Meksyku. Musicie postawić się na jej miejscu". Następne ruchy, które będziesz robił to dogłębnie przeanalizuj. Chciałbym zahaczyć o jeszcze jedną rzecz, a chodzi dokładnie o pieniądze. To dzięki wszystkim ludziom ze streama, którzy wpłacili po prostu je ma.