Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas rozłąki kochani... Nie z Wami, tylko z moją pierwszą pracą :) Przyszedłem tu od razu po maturze, żeby zarobić sobie na spełnienie swoich marzeń. Na początku zarabiałem 1400 zł (xD), po prawie dwóch latach co miesiąc otrzymuję wypłatę w wysokości 1800 zł. Praca na czacie w popularnej sieci komórkowej kochanej przez wszystkich ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Najbardziej będę tęsknić za ludźmi, bo są serio super. Dwa tygodnie temu byłem na rozmowie, gdzie zaproponowano mi 2500 netto i się zgodziłem. Zaczynam od 2 kwietnia. Myślicie, że powinienem kupić kwiaty swojej kierowniczce, która przyjęła mnie jako kompletnego kretyna nieznającego się na niczym, wszystkiego mnie nauczyła , pomagała wypełniać dokumenty i praktycznie pokazała mi świat pracy? Jestem bardzo szczęsliwy, bo ta zmiana pracy bardzo polepszy jakość życia moją i mamki, z którą mieszkam :) Trochę tylko żałuję, że zmarnowałem tyle czasu w tak mało płatnej pracy, ale obsługa to też jakieś doświadczenie... Tak, wiem o tym, że 2500 to też nie jest dużo, ale wiem już również, że nie można stać w miejscu tylko się pchać do przodu. Wiecie co jest najgorsze? Że ja odchodzę, a tutaj zostają ludzie, którzy są tutaj już od 15-20 lat (wcześniej pracowali na słuchawce). Pozdrawiam i również wam życzę wszystkiego dobrego.

#pracbaza #dziendobry
  • 9
@Jamniczek97 ostatnio chciałem założyć konto w MBanku to niby premium ( ͡º ͜ʖ͡º), gdy jednak zaczełem dopytywac się o szczegóły np ile razy w roku mogę wejsc do salonikow na lotniskach i kożystac z Piority Pass sam czy z kims itp babka na czacie sie pogubila calkowicie. Często tak miałes?
@kamillo007: Po dwóch latach nie ma już pytania, na które bym nie odpowiedział z zakresu naszych usług, ale wcześniej zdarzały się sytuacje, że nie wiedziałem, wtedy umawiałem się z klientem, że dowiem się i oddzwonię do niego z rzetelną informacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)