Wpis z mikrobloga

@ogrod87:

Dobra, to jeszcze jedno pytanie. W zyciu bym nie chcial drugi raz chalc tego Okocimia. Czy mozliwe, ze inne piwo (ciemne?) bedzie mi smakowalo?


Jest to troche nizej.
  • Odpowiedz
@DywanTv: No ja mam brodę i piję crafty, dużo facetów (w tym też tych zadbanych) pije crafty. Hejt na crafty wychodzi od januszów i sebiksów (tych ludzi, co mówią "A #!$%@? pan, X jest najlepsze jak lew jest król dżungli" - nie rób tego :P). A tak naprawdę to są zwykle (nie zawsze) bardzo dobre piwa, gdzie browary włożyły sporo serca w ich uwarzenie. I są bardzo różne (nie tylko
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Nie no, nie chodzi o to, ze sie przejmuje. Po prostu jest mnostwo przereklamowanych rzeczy, ktore sa po prostu modne. Mniej wiecej o to mi chodzilo w pytaniu. Tez mam brode i wloski jak wiking. Ale dobra, dzieki za pomoc, jak bedzie okazja, to sprobuje.

Jeszcze jedno pytanko. Ile piw moze wypic 80kg chlop, zeby normalnie funkcjonowac? Jeszcze nie bylem pijany i nie chcialbym byc przez przypadek.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Z piwem jest łatwiej niż z wódką, by się ogarnąć i przestać pić wtedy, kiedy jesteś pijany. Jak na pierwszy raz to nawet po jednym piwie będzie kręcić Ci się w głowie, po dwóch możesz mieć banie. Absolutnie nie wstydź się przerwać, jak będziesz się źle czuł.
  • Odpowiedz
@DywanTv: zalezy od chlopa i czasu w jakim to zrobi kiedys wypilem 10 i #!$%@? mi bylo. Wiekszosc rzeczy jest przereklamowana ale warto probowac chociazby po to zeby sie pochwalic i moc z czystym serfcem powiedziec ze sa przereklamowane.
z alko najlepsiejsza jest wódeczka
  • Odpowiedz
@DywanTv jak chcesz pić coś lepszego niż koncernowe siki to na początek:
-Żywiec Porter
-Kozlak Amber
-Argus Porter / Porter Łódzki
-Żywiec Apa
-Żywiec
  • Odpowiedz
@Flypho: Pedalskie, to jest zapinanie drugiego goscia w dupe XD

Kiedys sie spotkalem z taka opinia i polecam ja przyjac. I dzieki, jesli bedzie okazja, to sprobuje.
  • Odpowiedz
@DywanTv jak już jesteś na fali próbowania nowych alkoholi spróbuj miodu pitnego, jest mało popularny a szkoda, trójniak jest wyjebisty. wino owocowe > różowe > białe > gówno >>>>>>> czerwone. piwa czeskie lubią być gorzkie, ipy apy tak samo, witbiery (białe) i pszeniczne najlepsze imo. jak kiedyś będziesz w barze to wykosztuj się i kup jakiegoś fajnego drinka, mojito np i nie dawaj #!$%@? o komentarze. whisky i tequila walą benzyną
  • Odpowiedz