Wpis z mikrobloga

@Nemesh: Imo to najlepsza gra wargamingu, której nie tworzy wargaming ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nudno? Masz wiele dowódców i rodzajów wojsk a każdym gra się inaczej. Spróbuj wszystkiego i zobacz co ci podpasuje.
@LibertyPrime: No tak, już próbowałem. Nawet uzbierałem na Kartaginę. Choć na początku ich falanga jakby słabsza jest. Póki co, najciekawiej prezentują się Barbarzyńcy, potem Rzymianie i najsilniejsza konnica u Greków. Choć każdy pewnie lubi coś innego. Irytujące jest granie falangą i ranienie swoich. To bym jakoś ograniczył. Trochę też za mało bohaterów, choć na pewno się to z czasem zmieni. Pewnie za jakiś czas doczekamy się Egipcjan i ich rydwanów, może
@Bumblak: Ooo tak, potencjał ma naprawdę duży. Dlatego psioczę, że póki co jest to jakby wszystko za bardzo ograniczone. Mam nadzieję, że gra będzie regularnie rozwijana.
@Nemesh: Kartaginą nie graj bo to nowa frakcja i niezbalansowana. Piechota jest za słaba, słonie za mocne. Będą nerfione. Falangą gra się bardzo trudno, sam jej nie ogarniam więc to raczej jednostki dla zaawansowanych graczy.

A co do frakcji to stawiam na następną Persje.
@LibertyPrime: nawet nie wiedziałem. Dlatego tak ciężko mi się nimi gra. Coś w tym jest, niby próbuję grać falangę jak w Total Warach, a nic mi nie idzie. Słoni jeszcze nie mam. Ok, czyli lepiej rozwijać inne klasy. Pozostanę przy piechocie barbarzyńskiej. Dzięki