Wpis z mikrobloga

@batgirl: ale mi miło:) Wchodzę tu coraz rzadziej, a tu taka niespodzianka i to napisana chwilę temu:)

Cieszę się, że utrzymujemy kontakt (co prawda poza W.)...

nawet nei wiem kogo mialabym wymienić na tej liście... bo właściwie nie wiem kto nadal jest, kogo nie ma... ale wszyscy z moich obserwowanych byli mi w jakiś tam sposób bliscy i ważni wykopowo:)
  • Odpowiedz
i wielu inych, których nie wymieniłem wybaczcie.


@GraveDigger: To kolejny powód, dla którego nie wywoływałem ludzi do odpowiedzi ;-) Gdzieś bym przeoczył, zapomniał(ot ma pamięć bywa zawodna) i by było mało miło. A nie o to tutaj chodzi ;-)

Tak czy siak, miło słyszeć i o sobie ;)
  • Odpowiedz
Ojej, ależ tu słodko :P Ale to i ja wymienię: po prostu są to użytkownicy o ciekawych, czasami totalnie odmiennych poglądach, z którymi jednak bardzo dobrze mi się dyskutuje (pozdrawiam @Yoszi: :P), dodających znaleziska, które prawie zawsze, jeśli tylko zauważę, wykopuję i czytam/oglądam (@GraveDigger: @Lifelike: @kajakkajak: @innuendoPL: @histeryk_13: ), których komentarze zawsze czytam z zainteresowaniem (@atrapa: @dziadekwie: @gaska:
  • Odpowiedz
Jeszcze chciałam dodać, że reszta z obserwowanych moich, ale już bez konkretnych powodów, bo z reguły jest to mieszanka wielu różnych czynników, jednak nie aż tak łatwa do sprecyzowania jak wyżej. Dziękuję za uwagę :P
  • Odpowiedz