Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kajka666 jeśli mam trzeźwo spojrzeć na sytuację to taka śmierć jest o wiele bardziej "humanitarna" niż przywiązanie psa do drzewa na polanie i skazanie go na kilkudniowe konanie z głodu
  • Odpowiedz
Mógł oddać pod opiekę komuś innemu, jakiejś fundacji, albo do schroniska.


@kajka666: niby mógł ale wiesz czemu tego nie zrobił? Jest to praktycznie niewykonalne. Żadna fundacja nie przyjmie psa który ma właściciela, tak samo schronisko. Oddanie komuś starszego nierasowego psa także jest ekstremalnie rzadkie. Pozostaje pozbyć się problemu bestialskimi sposobami.
  • Odpowiedz
@j3sion: #!$%@? głupoty. Nie ma żadnego problemu z oddaniem psa. Wystarczyłoby ogłoszenie stworzyć w ramach niemożności posiadania zwierzęcia. Problemów się nie rozwiązuje w ten sposób. Jest coś takiego jak empatia. Jakbym ciebie związał i #!$%@?ł do stawu ciekawe jakbyś się czuł.
  • Odpowiedz
@kajka666: Dobry człowiek musi być zdolny do okrutnych rzeczy. Inaczej ten zły nie będzie miał oporów przed niczym. Kiedyś myślałem że da się dotrzeć do takich ludzi rozsądnymi argumentami. Nie, nie da się. W tym przypadku siłę zwalczasz siłą.
  • Odpowiedz
ludzie, dajcie spokoj, to tylko pies. jasne, przykra sprawa, ja bym swojemu hipotetycznemu nigdy tak nie zrobił, ale nie przesadzajcie z tymi emocjami.
  • Odpowiedz
@awariaaa: Gdyby człowiekowi ktoś to zrobił też byś napisał to tylko człowiek? Zapewne nie. Zatem rozumiesz co kieruje nas tutaj w komentarzach - chęć zemsty nad osobą, która jest zbrodniarzem.
  • Odpowiedz
@awariaaa: Oczywiście że pies to nie człowiek, ale tu chodzi o psychikę sprawcy - jeśli robi bez przyczyny coś tak okrutnego istocie czującej to ma coś źle w psychice i tutaj już nie ma znaczenia czym lub kim jest ofiara
  • Odpowiedz