Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak ja chcialem oddac psa na mirko to dostalem zyczenia smierci, grozby i zostalem zwyzywany i przyrownany do osob, krore tak sie wlasnie psa pozbywaja.

Ty piszesz, ze lepiej oddac i 99 plusow

Wykopki jednak sa #!$%@? xD


@Biszkopcik: bo najgłośniej krzyczą ludzie o skrajnych poglądach. Odszukałam i przeczytałam Twój wpis i dyskusję pod nim. Dostałeś tam tonę hejtu, ale też kilka całkiem fajnych rad i życzę Ci, żeby pomogły. A
  • Odpowiedz
@kajka666: Na razie testujemy motyw z brakiem łajania i cichym sprzątaniem. Zapomniałem zablokować szafy jak z domu wyszedłem... Ogólnie schowała się w kącie (jak zawsze - zdjęcie w moim poście) i tak siedzi od dobrej godziny.

Kennel to jednak trochę miejsca trzeba mieć, a mieszkanie mam 40m2.

Kaganie trochę lipa bo... pies ani nie zje, ani się nie napije.

A za tego psa sam bym kogoś utopił :/
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: Pomysł z kagańcem też mi się wydaje nietrafiony. Pies nie musi mieć stałego dostępu do jedzenia, ale dostęp do wody już tak.
Nie wiem też czy kennel sprawdziłby się jeśli pies niszczy z nudy- myślę, że tym bardziej by zwierzaka frustrował.
Ja miałabym jedną radę- zostawić odpaloną kamerkę na czas jak wychodzicie z domu. Wtedy z nagrania zachowania psa można więcej zgadnąć, czy niszczy z nudów czy ze stresu związanego
  • Odpowiedz