Wpis z mikrobloga

Wszędzie cisza, zero dymow, a przynajmniej nie są tak spektakularne jak kiedyś. Więc mam do was wykopki pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #patostream #gural #danielmagical #rafatus #rafonix

Czy jesteśmy świadkami, początku końca patostreamow?

  • Tak 27.7% (96)
  • Nie 9.8% (34)
  • Być może to tylko cisza przed burza. 43.6% (151)
  • Czas najwyższy aby ten spektakl dobiegł końca. 18.8% (65)

Oddanych głosów: 346

  • 24
@69guziec bez wątpienia ta cała nagonka na wykopie też w jakimś stopniu wpływa na ich działalność, plus oczywiście nagłośnienie sprawy przez media wszelkiej maści. Z jednej strony to plus, gural spadł z rowerka i miejmy nadzieję że więcej na niego nie wsiądzie aczkolwiek wiąże się to też z tym że inni będą bardziej uważaj na to co robią. Zapewne taki prezes rafatus ma to w poważaniu, on i tak żyje w innym
@iustitia_ad_omnes:
Kiedyś na Patostreamach dało się zarobić niewyobrażalne kwoty dziennie.
Pewnie była to poniekad zasługa kursu bitcoina i ich olbrzymiej popularności.
Teraz donejty spadły kilkunastokrotnie i zainteresowanie tak samo... czy są dymy czy nie i tak licznik nie wchodzi ponad 20-25k widzów ( ͡° ͜ʖ ͡°) a rok temu 20k to był standard i rzadko liczba widzów spadała poniżej.
Ludziom się zaczęło nudzić, ale to nie oznacza
@Balwanek_i_platki_sniegu też przychylał bym się do tej pierwszej opcji. Wszystko ma swój początek i koniec. Oczywiście, wiadome jest ze całkowicie ten trend nie zniknie aczkolwiek będzie tego mniej bo niestety mniejsza ilość widzów powoduje mniejsze zyski i w pewnym momencie co po niektórym przestanie się to opłacać. Wiadomo że będą tacy którzy będą woleli nawet za mniejszenie zyski streamowac bo zwyczajnie nie będzie chciało im się pójść do pracy ale myślę że
@iustitia_ad_omnes: no i wlasnie sobie go ogladam, ale jednyk okiem, bo zawsze to samo. Chłop ma problem z tym, że nigdy nie sprobowal sam cos zrobic. Zawsze są lumpy i Oni raz na jakiś czas robią "dymy" Gimbaza, Podbaza i inne za nim nie pojda, bo nie robi ome itp. Dlatego patostrimy padają powoli.


On sam nie ma absolutnie nic do zaoferowania w tej tematyce, bardziej jest statystą w moim odczuciu
@iustitia_ad_omnes: Tego nie wiem, ale wiem, że tam była akcja w której Bystrzak twierdził, że miał włamanie do domu i że uderzyli jego mamę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem ile w tym prawdy, ale myslę że mogło to zwiastować po prostu remont pokoju a nie żadne włamanie.
Bo to co jest pokazane na filmie to aż nie do uwierzenia podobnie jak pobicie GURALA, które według mnie
Balwanekiplatkisniegu - @iustitiaad_omnes: Tego nie wiem, ale wiem, że tam była akcja...
@iustitia_ad_omnes: Tak. To koniec. Matka patostreamerów - Boxdel - postanowiła od środka rozbić swój projekt pod tytułem "patostreamy" przy użyciu vikopu (odjebuje po kolei każdego, stąd ten masyw durnych zielonek żądnych krwi, które chcą #!$%@?ć każdego i toczyć ze wszystkimi wojnę, to gimbusy z YT). Uznał, że mu się to już nie opłaca tak jak np. ten durny klaun z Koszalina. Przerzuci się na robienie innych aferek, a za 3 miesiące