Wpis z mikrobloga

Mireczki, ogólnie to nigdy nie narzekałem na interfejs wykopu, jednak od ostatniej kosmetyki uwiera mnie nieco jedno rozwiązanie. Mianowicie, gdy przesuwam kursorem od góry ekranu i chcę kliknąć "więcej komentarzy" to znienacka, niczym czołg atakuje mnie rozwijane menu "share", a wtedy to już ułamki sekundy, panika w oczach, *klik* i po ptokach bo zamiast rozwinąć komentarze to ładuje się strona wpisu, a po kliknięciu "wstecz" w przeglądarce, wpisy się ponownie sortują i przy dłuższej sesji połowa z nich znika bezpowrotnie.


Pytań nasuwa się teraz kilka.
Czy u innych userów też się tak zdarza, czy może jest to związane z rozdzielczością i/lub blokowaniem elementów strony? Moja rozdzielczość ekranu to 1920x1200
Czy jest może skrypt do małpki czy innego stylisha, który usuwa tekst przy ikonach pod wpisem?
Czy UI designer wykopu brał pod uwagę taki problem i czy jest on na tyle powszechny aby zaistniała szansa korekty? (nie bardzo wiem do kogo to pytanie skierować, więc może @a__s)
A może to ja przesadzam?

#ui #uidesign #wykop #tylkonocny
themindcrusherHS - Mireczki, ogólnie to nigdy nie narzekałem na interfejs wykopu, jed...

źródło: comment_VPMxS0nvq5hlGy7WU6jpJZIViqzHfdfa.jpg

Pobierz
  • 6
@a__s: z kliknięciem słaby pomysł lepiej żeby np po najechaniu na udostępnij wysuwały sie w prawo opcje ewentualnie ikonki portali a sam link do wpisu to fajnie by było jakby był np koło daty/godziny jakis # który po kliknięciu kopiowałby go do schowka albo wyświetlał popup z linkiem do skopiowania tak jak to jest np w IPB forum,

Tak btw to macie w wykopie grafika to wiemy a macie kogoś od