Wpis z mikrobloga

Mirki co #!$%@? przed chwila XDDD

Prolog: Miałem do wysłania w #!$%@? kartek na święta do klientow, ale musiałem jeszcze wypisać te karteczki na polecone.

A teraz do rzeczy:

Wbijam na pocztę i zaczynam wypisywać te polecone, a w międzyczasie zagaduje do tej babki co tam siedzi ze OLABOGA TYLE PISANIA BIEDNY JA, BIEDNY MIŚ CO ROBIC CO ROBIC??? Ta nagle wzięła i mowi DAWAJ PAN RUCHU NIE MA TO POMOGĘ WYPISYWAĆ. No to ja już heheszki ze CO TY GRAŻYNA DEJ SPOKOJ XD, ale się uparła no i wypisujemy to, w końcu skończyliśmy, a w międzyczasie zaczęła kolejka rosnąć, a ja cały czas ją bajeruje ze PANI GRAŻYNO A NA ŚWIĘTA TO DOJDĄ TE KARTKI? CO NA TO POCZTA???? DACIE RADE?? A ta dalej ze mna godo ze JAK TO POCZTA NIE DA JAK DA XDD. Kolejka się zrobiła na 10 osób i ona na mnie patrzy i pyta się mnie: CHCIAŁ PAN KIEDYŚ PRACOWAĆ NA POCZCIE??? Ja taki zdziwiony cały upocony patrzę na nią i mówię NO JASNE, JAK BYŁEM MAŁY TO NAWET TŁUKŁEM SIĘ SOLNICZKA TAK JAK PANIE NA POCZCIE SIĘ TŁUKĄ XD. Na co ona mowi do mnie: TO PROSZĘ TU DO MNIE WEJSC, BĘDZIE PAN NAKLEJAŁ ZNACZKI I NAKLEJKI POLECONE XDD No to się wepchnąłem tam za ladę, ludzi już z 20 osób, niektórzy coś #!$%@? pod nosem, a my z Grażyna #!$%@? salta i fikoły, ona jednocześnie drukuje fakturę, stempluje mi listy a ja liże znaczki i przyklejam naklejki XDDD Na koniec mówię do niej ŚWIETNA ROBOTA, PRZYBIJE MI PANI PIĄTKĘ? Na co ona wstaje z krzesła i mi przybija pione xdddddddddd wziąłem fakturę i potwierdzenia i wyszedłem. Kolejka, jak wychodziłem, miała koło 30 osób XDDDDDDDDDDD

#heheszki #truestory #takbylo
  • 20
@miczel91
Było tak: stoję na poczcie, w ręku awizo
Jest smętnie, nie zanosi się na żaden epizod
Zresztą, jaki miałby się tu odbyć spektakl
Gdy kolejka do okienka krótsza nawet niż nasza ostatnia EPka
Ale nim zarzucę cumę na ląd
Przede mną cztery babcie, każda ma rachunek za prąd
Do tego trzy za czynsz, jedna za internet, cała schiza w tym,
Że cholernie dobrze widać jak się tutaj zbliża dym
Bo warto