Wpis z mikrobloga

@Lisowczyk: No przykro mi. Tak samo jak nowy torment, jest to po prostu przerost treści nad formą. Pierwszy przykład z brzegu, czytanie w duszy ludzi. Ściany niepotrzebnego tekstu, które ani nie są ciekawe, ani użyteczne, ale ja np. zmuszałem się do czytania tego, bo nie wiedziałem, czy kiedyś mi się to nie przyda. A żałuję, że nie byłem w stanie w to grać (podchodziłem parę razy) bo mechaniki i sama gra
@Dorogon: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD przeciez te sćiany tekstu to sobie pisali ludzie którzy dali pieniadz na kickstarterze xDDDD JEBŁEM XDDDD po #!$%@? to czytałęś xD Równie dobrze ktoś mógł tam napisać "DOROGON TO LAMUS" XD
@pepkodziobak: Wszystko zalezy od tego, jakim hardkorem crpg bedziesz. Wiesz? Jakie srodki wyrazu sa dla Ciebie akceptowalne, jakie maja najwieksze znaczenie? Wygodny gameplay? Jasna narracja (w tym takze graficzna i dzwiekowa)? Osobie, ktora siedzi w dzisiejszych grach, moga nie odpowiadac dawne srodki wyrazu. Trudno jednak zglebic crpg, nie znajac klasykow. Ale moze nie na tym Ci zalezy, bo chcesz tylko sprobowac jakiegos zjadliwego crpga, by miec o gatunku pojecie?

Z klasyki
@Lisowczyk: Uważaj, bo zaraz zapłacisz podatek od xd.

zmuszałem się do czytania tego, bo nie wiedziałem, czy kiedyś mi się to nie przyda


Pytasz sie mnie po co to czytałem? Naprawde tak trudno u ciebie z czytaniem? Przestaje się dziwić, że cię fabuła nie zanudziła - skoro nie potrafisz ogarnac tekstów dłuższych niż jedno zdanie, to pewnie ja pominąłeś.

W grze niema komunikatu "UWAGA TE GOWNO HISTORIE NIEMAJA ZADNEGO ZNACZENIA I
@Dorogon: przepraszam, żę zmarnowałeś sobie życie :)> Wszedłem na strone producenta czy na pierwsze forum, i się dowiedziałem ze to nie ma żadnego zwiazku z fabułą i odpuściłem. Nie czytam składu proszku jak siedze na kiblu :)
@Lisowczyk: Człowieku, ty tak serio? Po co miałem wchodzić na stronę lub forum? Masz jakiś konkretny argument? Gram sobie w grę i mam w niej opcje czytania w duszy, więc korzystam z niej, tak jak korzystam z takich samych lub innych opcji w tej i innych grach. Z każdą mechanika w każdej grze mam wchodzić na fora i się dowiadywać, czy ten dany mechanizm ma jakieś znaczenie? Upierasz się przy tym,