Wpis z mikrobloga

Hej, rozglądam się za studiami informatycznymi i szukam informacji o progach na UWr i ogólnie jak się tam studiuje. Myślę też o PWr i AGH, ale nie jestem pewien matury.

Zdaję angielski, matematykę i fizykę. Widziałem, że matura z informatyki ma lepszy przelicznik niż z fizyki , ale jest już za późno na jakieś zmiany. Ile punktów trzeba było mieć w poprzednich latach? Dużo ciężej było by mi się dostać z fizyką?

Jak UWr ma się do PWr i AGH pod względem nauczania, praktyk itp?

Generalnie jakieś informacje o uniwerku, jak się tam studiuje, klimat i cokolwiek innego co wam przyjdzie do głowy.
Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje, jak nie w komentarzach to na pw.
Z góry dzięki!

#uwr #studbaza #studia #informatyka
  • 6
  • Odpowiedz
Na AGH, w zależności od tego jak luźne jest dla ciebie słowo informatyka, masz od 2 do 5 informatyk (a przedmiotów z informatyka w nazwie widzę 7). Musisz być bardziej specyficzny.
  • Odpowiedz
  • 0
@cxnmlhuipwetr fakt, masz rację.
Interesuje mnie głównie programowanie wyżej poziomowe, algorytmika itp. Chciałbym zaznać trochę szerszego spojrzenia na informatykę. Coś ogólnorozwojowego (?) żebym później mógł się na coś przestawić.

Jestem po technikum elektronicznym i mam narazie dość obwodów, dlatego informatyki na wydziałach elektronicznych raczej odpadają. Pisaliśmy trochę w C i assemblerze, ale nie za dużo.

Uczyć się programować i tak będę sam. Chciałbym poznać ludzi którzy interesują się tematem i doświadczyć trochę
  • Odpowiedz
  • 0
W sumie mogę jeszcze dodać, że jestem z Lubelskiego i po prostu chciałbym pomieszkać gdzieś gdzie funkcjonuje rynek IT, jak Wrocław.
  • Odpowiedz