Wpis z mikrobloga

@Trafku: A tak się chwalą te restauracje że każdy może do nich dołączyć bo oferują szkolenia.
To ja się pytam - na cholerę im CV? Jak ktoś na studiach albo po studiach chciałby zażyć rozkoszy posiadania zniżki pracowniczej na żarcie w KFC to chyba nie wymagają magisterki z inżynierką w komplecie?
  • Odpowiedz
@YogiYogi: Jak dla mnie powinni zmienić podwykonawce do rekrutacji osób, bo zapewne takowego mają. CV czasem dość sporo mówi o człowieku, za głowę byś się złapał jakbyś zobaczył co poniektóre :D

Mimo wszystko po części się z Tobą oraz kolegą wyżej zgadzam, stawka powinna być ogólnodostępna.
  • Odpowiedz
skoro chce pracowac to niech napisze co umie robic i nie marnuje czasu komus, kto szuka pracownika ;)


@benzdriver: to jest praca w KFC, jakie tam mogą być wymagania jeśli chodzi o umiejętnoścI? Obsługa frytkownicy?...
  • Odpowiedz
@Banderoza zycie w Polsce to jakas niekonczaca sie walka: wokolo sami janusze. Do tego tak bezczelni, ze szukajac pracownika chcieliby cokolwiek na jego temat sie z CV dowiedziec... xDDD
  • Odpowiedz
@benzdriver: no więc skoro wymagania są bardzo niskie to po co cv skoro oczywiste jest, że każdy sobie poradzi. Idziesz po coraz bardziej grząskim gruncie z tym lipnym uzasadnieniem januszerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Banderoza Sadze, ze pytajac o prace wypada przynajmniej sie przedstawic. No ale byc moze jestem w bledzie.

Nigdzie nie chodze. Niczego nie uzasadniam. Wyrazam moja opinie. Znaj roznice - po prostu sobie rozmawiamy( ͡º ͜ʖ͡º)

Sami zli janusze wokolo. I dobrzy pracobiorcy.... xDDDDD
  • Odpowiedz
Może jestem trochę pijany i plote od rzeczy


@Trafku: Jesteś. Wyobraź sobie sytuację.

Wchodzisz do KFC, chcesz burgera. Wszędzie reklamy: burger taki, sraki, owaki. Cena? Dowiesz się dopiero na terminalu...
  • Odpowiedz