Wpis z mikrobloga

TL;DR
Magiczne, podziemne, starożytne tunele są pilnie strzeżone przez Kościół. W Polsce, jeden z nich znajduje w Częstochowie pod sanktuarium na Jasnej Górze (o ile dobrze zrozumiałem) inny pod Wawelem. Tam też znajduje się podziemne miasto.


---
#teoriespiskowe | #zmianynaziemicontentSubskrybuj (albo czarnolistuj). Będę tutaj wrzucał najciekawsze mądrości z zmianynaziemi.pl i powiązanych serwisów.
t.....i - TL;DR
Magiczne, podziemne, starożytne tunele są pilnie strzeżone przez Koś...

źródło: comment_erJr7Rz99NMFNLu9ydiMnbE01H6wxfA2.jpg

Pobierz
  • 20
@tyrald: Oja, dzięki! Z kształtami mocy spotykam się po raz pierwszy... a wiele już w życiu widziałem :)
Nie skojarzyłem czytając cytowany wpis, że to może mieć coś wspólnego z Lechitami.
@tyrald: Ale mi lekturę podrzuciłeś! Tam jest na prawdę grubo. W jednym miejscu Lechici, kosmici, święta geometria, elektryczny model wszechświata (chociaż to akurat nie jest typowa teoria psedonaukowa), cudowna witamina C, woda strukturalna, programowanie umysłów i bóg wie co jeszcze - pewnie połowy nie wyłapałem.
@tyrald:

Tutaj jest wiara, że LHC rozwali nasz świat, także OSTROŻNIE


Też się z tym spotkałem na zmianynaziemii. Jeden koleś, chyba Homo Sapiens, o ile się nie mylę, wierzy w to, ze naukowcy w wyniku eksperymentów związanych z badaniem budowy materii (LHC, czarne dziury, itd) otworzą bramy do innego wymiaru, z których wypełznie zło w czystej postaci.

To ja od siebie też coś polecę:
- http://popotopie.blogspot.com.es/ - blog kolesia, który mocno
@tylkostrimi: a co tam u naszego kolegi z ZnZ Angelusa Maximusa Rexa? Dalej produkuje te swoje gówniane teorie ? Ja ostatnio zaniedbałem czytanie ZnZ bo jakiś miesiąc temu po ostatnim wejściu miałem dość ostry zjazd i na chwile powiedziałem dość. Z tego co wrzucasz widzę, że naczelna ekipa #!$%@?ów dalej wiedzie prym.
a co tam u naszego kolegi z ZnZ Angelusa Maximusa Rexa?


@damian-walczak-946:

U pana Angelusa constans. Nadal #!$%@? :)

Najlepsze są dyskusję między najbardziej zaangażowanymi w życię ZnZ, gdy każdy upiera się że jego "teoria" jest tą jedyną prawdziwą. Nikt oczywiście nie słucha argumentów drugiej strony, tylko przerzucają się coraz bardziej absurdalnymi argumentami.

Nie znajdę tego teraz, ale jedną z lepszych dyskusji była dyskusja o wieku Ziemii. Jeden twierdził, że ziemia