Wpis z mikrobloga

@stanley8989: nie wiem jak z dostepnoscia tych butow, ale nigdy nie kupuj zadnych itemkow na Allegro - albo #!$%@?, albo osoba ktora sprzedaje nie wie, ze to sa #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zhukov: Dlatego się wstrzymam bo nigdzie na ceneo, ebouwie czy oficjalnej stronie nb nie ma ich a ktoś na aledrogo ma...dziwne i wali mi podróbą. Napisałem na fb do njubalansów Polska zobaczymy co odpiszą
  • Odpowiedz
Odpowiedź z FB NB Polska: "Przykro nam bardzo, ale ten model został już wyprzedany i na ten moment nie planujemy uzupełnienia jego rozmiarówki." ...kurrłaa a jakieś stare kapciowate modele nb są po 3 lata dostępne a tutaj świeżyna się rozeszła i mają to w nosie.
  • Odpowiedz
@Zhukov: Na allegro można kupować, ale tylko jeżeli jest to oficjalne konto producenta. Brałem tak już trzy razy NB i zawsze 100% oryginały. Zresztą nie wyobrażam sobie tego inaczej jeżeli jest to oficjalne konto NB.
  • Odpowiedz
@dawid110d: to jaki jest sens kupowania czegos na Allegro zamiast bezposrednio u producenta na stronie? Na Allegro nie masz znizek, kuponow, kodow itp itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz