Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale ostatnio się #!$%@?łem na #rozowypasek. Znamy się od gimnazjum, 4 lata temu weszliśmy w układ fwb, potem kontakt się urwał, bo #!$%@?łem przez jebnięcie focha mimo tego, że przeprosiła. W międzyczasie ruchałem ile wlezie, kogokolwiek, byle o niej zapomnieć. Po 1,5 roku przeszło, więc napisałem do niej czy jest chętna na spotkanie. Odpisała, że nie ma takiej opcji, bo jest w związku i żebym dał jej spokój. Zabolało w #!$%@? i podbijałem do niej dalej (skutecznie mnie ignorowała co #!$%@?ło mnie jeszcze bardziej) czekałem aż między nią a jej typem jebnie, życzyłem jak najgorzej. No i nadszedł ten moment. Od razu zaatakowałem, naciskałem na spotkanie. #seksy z nią były inne, wyjątkowe, nie jakieś mechaniczne ruchanie jak z poprzednimi. Napisałem, że chciałbym od niej czegoś więcej, ale wiem, że to nie wyjdzie, bo jesteśmy za dobrymi kumplami i inne bajery. Co ona na to? Że nie ma mowy o związku, ani tym bardziej o układzie, bo widzi, że przesadzam i za bardzo się w nią wkręciłem i lepiej dla nas jakbyśmy całkowicie zerwali kontakt, bo ta cała sytuacja źle na mnie działa. Naciskałem dalej, kazała #!$%@?ć.
Dodała ostatnio zdjęcie z typem no i wybuchłem. Napisałem do niej ze sprutą, że jeździ się ruchać do jakichś randomów czy może to jej nowy chłopak. Zero odzewu z jej strony.
Co robić
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 62
  • Odpowiedz
Przeprosić i nauczyć się jak być normalnym.
Panna daje Ci jasna odpowiedz, a Ty ja obrazasz, bo się ośmieliła spojrzec na innego.
Kompleksy masz, do tego cham z Ciebie i burak.

Biedna dziewczyna... musi cholernie teraz zalowac jakiegokolwiek kontaktu z Toba. I się jej nie dziwię.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też znam takiego pajaca, który mimo braku seksu miedzy nami, co jakiś czas chce się spotkać, odnowić kontakt, być przyjaciółmi, mam poznać jego synka xD
Nie baw się w takie coś, dziewczyna powiedziała Ci ze definitywny koniec, to nie utrzymuj z nią kontaktu bo tylko się przed nią ośmieszasz, uwierz
  • Odpowiedz