Wpis z mikrobloga

@Projekt_Inwestor:

Klienci wraz z mieszkaniem będą mieli obowiązek zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 29 tys


coraz weselej sie dzieje w krakoskiej deweloperce xD
oczywiście cena metra kwadratowego na bilboardach pewnie tego nie uwzględni.
  • Odpowiedz
@piekuo: @enron: oni tam postawili krowę na tym obrazku?
Miejsce bardzo atrakcyjne, pewnie cena garażu adekwatna do ceny mieszkania. Innych miejsc parkingowych tam nie ma, chyba że się będą na śliczną ludziom wciskać pod blokami ;)
@Projekt_Inwestor: na wizualizacji nie widać linii kolejowej która tam biegnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż to w sumie gwarant że będzie tam jakakolwiek zieleń
  • Odpowiedz
@Projekt_Inwestor: Kolor elewacji ok. Sama urbanistyka deska stojąca na wygonie - zamierzchła, le corbusierowska przeszłość. Gdzie ludzka skala, dążenie do tworzenia kwartału, przestrzeni półprywatnych przeznaczonych tylko dla mieszkańców itp. Budowanie czegoś takiego powinno być obecnie już programowo zwalczane.
  • Odpowiedz
na wizualizacji nie widać linii kolejowej która tam biegnie


@pilot1123: wizualizacja nie jest ofertą w myśl prawa ... xD tak sie robi ludzi
Poza tym, jest 119 mieszkań, jeżeli kazdy ma OBOWIĄZEK to rozumiem że jest minimum 119 miejsc parkingowych w garażu podziemnym ? Jakoś sobie tego nie wyobrażam, tym bardziej że w sprzedaży widze też miejsca podwójne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumiorek: to tak jak wizualizacja tego tworu który powstaje przy Błoniach na 3maja - zapomnieli dodać torów tramwajowych 10 metrów od okien, jest tylko asfalt i błonia xD
  • Odpowiedz
@pilot1123: Żeby mieszkać w tej okolicy, to chyba by musieli w końcu wynaleźć budki do teleportacji, albo chociaż musiałoby mnie stać również na helikopter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumiorek: nie wiem jakie masz potrzeby, ale samochodowo jak i tramwajowo okolica jest całkiem fajna. Mieszkam z różowym przystanek dalej i z lokalizacji jesteśmy bardzo zadowoleni.
  • Odpowiedz
@pilot1123: Nie no, tramwajki tam to owszem - w porządku, ale samochodem, to gdziekolwiek indziej niż w stronę Huty już jest słabo - w godzinach szczytu dookoła raczej korki... Chociaż z drugiej strony - to Kraków, tu są same korki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
gdziekolwiek indziej niż w stronę Huty już jest słabo - w godzinach szczytu dookoła raczej korki... Chociaż z drugiej strony - to Kraków, tu są same korki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@gumiorek: o to mi właśnie chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj przynajmniej da się wyjechać z miasta na południe/wschód, odkąd jest nowy most w Hucie to nawet niewiele dłużej niż normalnie
  • Odpowiedz
@pilot1123: Wiesz, ja mieszkam w Hucie i do korków nie jestem do końca przyzwyczajony jednak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) A północna obwodnica? Cóż, życie w tym mieście nauczyło mnie, że pożyjemy - zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pilot1123: to nie krowa, a dzieci bawiące się jakąś kolorową szmatą. Aczkolwiek kumpel, który to robił czasem wrzuca takie easter-eggi jak właśnie krowa czy inny "kuń", więc specjalnie bym się nie zdziwił ( ͡º ͜ʖ͡º)

@gumiorek: @pilot1123: projekt robili kilka pokoi dalej niż ja sobie rysuję i jak rzadko przy projektach wychodzących mojego biura powiem, że nie polecam tych "ziemniaków" (
  • Odpowiedz