Wpis z mikrobloga

@siewca_kawy Frieza jest spoko. Mam nadzieję że w kontynuacji, jeśli będzie (na co raczej się zapowiada) to nie będzie robił głupich decyzji jak poprzednio tylko szukał jakiś sposobów na wzmocnienie, stworzy potężną armię i będzie obserwował naszych bohaterów, czasem im przeszkadzając.

Bardzo bym chciał żeby stał się taką postacią drugo planową, która zawsze gdzieś tam z tyłu jest.
@siewca_kawy: tak apropo ogladajac ten odcinek (jestem ciagle w trakcie 4 raz) cieszylem sie jak dzieciak, jak 18 lat temu jak ogladalem DB, cala walka byla moim zdaniem pod wieloma wzgledami zajebista, zadnych przerw zeby przeciwnik odpoczal proste #!$%@? zeby go wyeliminowac, nawet kosztem poswiecenia siebie, od rzucenia sie Goku+Freeza za Jirena, wsparcie C17 z dystansu, nastepnie Freezer kazal soba rzucic w Jirena, Goku odrazu dolaczyl i zaoral go dalej az
@siewca_kawy Dokładnie. Sam moment od zniszczenia bariery do wymazania 11 wszechświata oglądałem z 10 razy (ʘʘ)

No i mimo tego że przez cały turniej Jiren był nudnym przeciwnikiem, tak teraz nawet czuję do niego pewną sympatię. Widać było nawet moment jak zaczął walczyć za kogoś innego, gdy Toppo do niego krzyczał, co dało mu siłę.
Choć największe wrażenie zrobiło na mnie to jak pogodził się z porażką w
Deltamir - @siewca_kawy Dokładnie. Sam moment od zniszczenia bariery do wymazania 11 ...
@Deltamir: wrzucenie wspolpracy Goku i Freezera bylo strzalem w 10 i to w tak dynamicznej formie, bez tam #!$%@? (ja atakuje a ty poczekaj) prali go razem, caly czas analizuje ta walke i z kolejnym obejrzeniem widze wiecej xD No jestem zadowolony ale i troche smutny bo to koniec a gilm dopiero w grudniu. BTW wiesz moze czy JPF wypuscila DBS ?? bo chetnie bym kupil i wzbogacil kolekcje