Wpis z mikrobloga

@dyniox: popatrz kilka wpisów niżej pod tagiem bieganie, masz fajną cenę na suunto ambit3. Suunto Spartan ssie dzidę i nie warto. Ja mam Garmina Fenixa 3 i jak się go ogarnie to można super nawigować w terenie na schematycznej mapie ale to samo można było zrobić na 310XT ale ogólnie to możesz być zaskoczony ile Fenix 3 czasem myśli, nawet kilka minut mu się zdarza wczytywać kurs.
@dyniox: wszystko tylko nie Garmin.
mój bliski znajomy pracował w garminie przez 3 lata.
Tyle co ja się nasłuchałem u mega turno #!$%@? jakości ich sprzętu i mega w #!$%@? #!$%@? marż to moje.
Nikt z moich znajomych nigdy nie kupi nic z tym logo po jego recenzjach
@szczypek45: czyli klasyczna historia 'bo znajomy opowiadał', faktów żadnych. Dla topowych zegarków sportowych Garmina nie ma alternatywy obecnie na rynku, a cena jest taka bo ludzie za tyle kupują, ot wolny rynek
@151346136: Mam garmin edge 1000. Spadał z wysokości, jeździł po betonie, był przygniatany w bagażu i pływał chociaż nie jest wodoszczelny. Działa bez zarzutu od 3 lat. Ma czasami dzień kiedy długo szuka satelitów ale to też nie jest jakoś utrudniające życie. Jedyne co mnie wkurzyło to duża różnica pomiędzy czasem działania jaką podaje producent a rzeczywistością. Kilku z moich znajomych też kupiło nawigacje rowerowe garmina i nikt jeszcze nie narzekał.