Wpis z mikrobloga

Oto kary ze R1 @ Bathurst - ACLeague Motorsport Capsule GT3 CUP:
--------------------------------------
PRO:


-----------------------------
SEMI:


-------------------------------
AM:


---------------------------------
ROOKIE:


------------------
KICK ZA PING:


-----------------------------------------
Szczegóły TUTAJ
------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Oto kary ze R1 @ Bathurst - ACLeague Motorsport Capsule GT3 CUP:
--------...

źródło: comment_vlgjWScbgdVvgOmrbzZe6d63OhlvXQak.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hazzzzy: Też postanowiłem logicznie gdy zorientowałem się, że mogę dostać 7 warnigów, a nie 4 jak w regulaminie i nie ciąłem tak dużo, tylko poniżej 4.
  • Odpowiedz
@giebeka: porownujesz brak aktualnej aplikacji do zachowania się jak człowiek i nie #!$%@? ja innych. Sam nie popieram tego dq za brak aktualnej aplikacji, ale robienie burzy i pisanie pierdół typu "równi i rowniejsi" jest bez sensu. I teraz co, każdy admin ma sprawdzić czy ludzie którzy mieli nieaktualna appke ścięli zakręt 4 razy? Polecam zrobienie tego samemu, ciekawe ile ci wyjdzie czasu w dupę
  • Odpowiedz
@giebeka: jak dla mnie "równi i równiejsi" byłoby gdyby za taki sam występek, ludzie mieli/nie mieli kary. W tym wypadku zupełnie inna sytuacja, spowodowana pingiem, a nie zwykłą stłuczką.
  • Odpowiedz
@ACLeague: "mostnewest przed T2 wykonuje spóźnony manewr, który wygląda jak manewr blokowania w którym próbuje pokryć zewnętrzną" - z uzasadnienia kary. Poniżej wklejam gifa z incydentem zrobionego przez Erusa:

https://gfycat.com/RemarkableFarawayApisdorsatalaboriosa

Kontakt oczywiście spowodowany przeze mnie, ale nie miał związku z obroną przed Erusem. Tak jak widać na gifie, była walka z innym samochodem, dałem za wygraną na dystansie i chciałem poszerzyć tor jazdy, żeby się zmieścić w zakręcie bez zbyt dużej
  • Odpowiedz