Wpis z mikrobloga

Oto kary ze R1 @ Bathurst - ACLeague Motorsport Capsule GT3 CUP:
--------------------------------------
PRO:


-----------------------------
SEMI:


-------------------------------
AM:


---------------------------------
ROOKIE:


------------------
KICK ZA PING:


-----------------------------------------
Szczegóły TUTAJ
------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Oto kary ze R1 @ Bathurst - ACLeague Motorsport Capsule GT3 CUP:
--------...

źródło: comment_vlgjWScbgdVvgOmrbzZe6d63OhlvXQak.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to jest do końca rozsądne, że jest system który karze kierowców tylko dlatego że mieli niepoprawne PLP. Nawet nie wiedziałem, że jest inna wersja. Przypuszczam, że większość ukaranych w tym momencie kierowców dostała DQ za darmo. Jeżdże 3 sezon w tej lidze i pierwszy raz coś takiego widze - miałęm niepoprawne PLP to DQ
  • Odpowiedz
@giebeka: ale co ma R0 do R1. Nie było nigdzie mówione, że na R0 będą sprawdzane aplikacje. Nie mamy po 5 lat by ktoś za nas sprawdził czy mamy odpowiednią aplikację. Sorry, ale ten argument do mnie ani troche nie przemawia.
  • Odpowiedz
@cienki137 Wydaje mi się, że po to robi się testy, by uniknąć właśnie takich sytuacji, a skoro nie, to wypadałoby jednak informować jak się wprowadza tak kluczowe zmiany jeśli niestosowanie się do nich
a) jest całkowicie niezauważalne dla uczestników
b) powoduje wykluczenie z wyścigu
  • Odpowiedz
@mrfloyd: to były testy tylko z nazwy, zwykły funrace z autkami, którymi się teraz ścigamy w sezonie. By for fun pośmigać na trudnym torze i to wszystko. Zresztą @dj_sasek ładnie napisał na discordzie - wcześniej za to leciały DQ, więc żeby być uczciwym względem tych co dostali za to DQ w poprzednich sezonach i tym razem sie powinno należeć.
  • Odpowiedz
@mrfloyd: odpowiedz mi tak szczerze - czy jest zapis w regulaminie że za niepoprawną wersję aplikacji jest DQ z wyścigu? Czy mieliście poprawne wersje aplikacji?

Czy mogę mieć niepoprawną wersję aplikacji do R2 bez konsekwencji?

Nikt, powtarzam, nikt nie mówił, że będzie cokolwiek sprawdzał i weryfikował do R0, bo mial to być tak na prawdę
wyścig czysto for fun.
  • Odpowiedz
@sumek182: po tym że aplikacja po połączeniu się z serwerem wyśle na czat odpowiednią wiadomość. Czyli w zasadzie nic to nie sprawdza. Jak ktoś chce to 1 minuta w notatniku i PLP ma z głowy, apka nie będzie sprawdzał cięć a wersje i konfig zaraportuje poprawną.
  • Odpowiedz
aktualizacja punktów karnych za back to pit na qual:
Suszkin - 3pk
ziomalnb - 2pk
debek007 - 3pk
drouser - 2pk
Mateusz Jasnowski - 2pk
  • Odpowiedz
@ACLeague: Chciałbym się odwołać. Wykorzystałem opcję b2p gdyż jadący za mną bodajże Drouser 2k miał pingu również 2k i skacząc po 100 metrów w pewnym momencie pojawił się we mnie w t1 na moim już zjazdowym. Mając poważne uszkodzenia, a nie chcąc jednocześnie przeszkadzać zepsutym autem innym kierowcom jazdy na swoich pomiarowych kółkach na tak wąskim torze jak butthurt, użyłem b2p po czym odczekałem ok. 2,5 minuty w boksach aby upłynęła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pimpeek: Brzmi logicznie, ale regulamin regulaminem. Patrząc na beton jaki panuje w administracji nie powinni przyjąć twojego odwołania. Jak rozpatrzą pozytywnie to będę sądził, że są równi i równiejsi...
  • Odpowiedz