Wpis z mikrobloga

Oto kary ze R1 @ Bathurst - ACLeague Motorsport Capsule GT3 CUP:
--------------------------------------
PRO:


-----------------------------
SEMI:


-------------------------------
AM:


---------------------------------
ROOKIE:


------------------
KICK ZA PING:


-----------------------------------------
Szczegóły TUTAJ
------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Oto kary ze R1 @ Bathurst - ACLeague Motorsport Capsule GT3 CUP:
--------...

źródło: comment_vlgjWScbgdVvgOmrbzZe6d63OhlvXQak.jpg

Pobierz
  • 51
@Kilroy9: już było mówione, nie będą weryfikować każdego i zła apka leci z automatu. Też mógłbym się kłócić bo miałem 3/7 alw co to da, będą weryfikować tyle replayów? Jak wyżej. Liczone tylko 6/7, więc powodzenia na następnym wyścigu u tyle :)
@giebeka: w pełni rozumiem Wasze rozgoryczenie jak i w pełni zrozumiałbym jakby szefostwo za to dało zamiast DQ jakieś pkt karne czy ostrzeżenia. Ale z drugiej strony od czegoś jest regulamin i się go już trzymajmy. Bo powiedzmy ktoś się zapomni na R2 i bedzie miał też błędną apkę, wyłapie co prawda regulaminową ilość ostrzeżeń i... dajemy DQ, bo był osamotniony w złej apce, albo takich osób było zaledwie kilka a
Bo powiedzmy ktoś się zapomni na R2 i bedzie miał też błędną apkę, wyłapie co prawda regulaminową ilość ostrzeżeń i... dajemy DQ, bo był osamotniony w złej apce, albo takich osób było zaledwie kilka a nie 30?


@cienki137: No od tego było R0 właśnie, żeby sprawdzić czy każdy jest przygotowany do sezonu i ma poprawne apki. Nie dostałem powiadomienia żadnego po R0 to myślałem, że wszystko mam w porządku.
@giebeka: przecież sędziowie mają tyle pracy, że żaden nie wygospodaruje 10 minut żeby w jakichś logach wpisać po kolei nazwę każdego gracza na zasadzie ": PLP: Cut the track" czy jakoś tak i sprawdzić ile razy wyszukało:) #!$%@?, że każdy z nich spędził z osobna znacznie więcej czasu klepiąc przynajmniej 15 validów:P

poza tym było powtarzane miliard razy! I nie ma taryfy ulgowej, niech każdy czuje się współwinny tego, że już
@giebeka: ktoś mówił, że będą sprawdzane apki do R0? pierwsze słyszę. Nie masz odpowiedniej apki, jesteś sam sobie winien. Tak jak sam jestem sobie winien, że nie nabiłem 15 validów wczesniej na la sarthe.

Jedyne co sobie przypominam na R0 to to, że apki chyba w ogóle nie były wymagane. Nie wiem, dla mnie jakoś logicznym było zassanie odpowiedniej wersji aplikacji przed wyścigiem. ¯\_(ツ)_/¯

@sumek182: prawdopodobnie błędna wersja PLP
@sumek182: powiem Ci tak, mamy regulamin i imho się go trzymajmy. Zrobimy teraz wyjątek, to dlaczego byśmy nie mieli zrobić wyjątku następnym razem? Powiedzmy że (specjalnie, ale o tym nie musicie wiedzieć :P), będę miał błedną wersję apki na R2. Też taryfa ulgowa, czy już nie? A jak drugi raz mi się przytrafi, to jeszcze jest okay, bo w końcu pojechałem czysto, czy jednak już tym razem DQ?
@cienki137 chyba im chodzi bardziej o to, że wymiar kary nieadekwatny do rzeczywistej szkody. Ciekawostka: z ptrackerem kiedyś było tak, że jednej osobie zaliczono validy, bo apka co 2 okrążenie liczyła invalid, czy jakoś tak. Logiki w postepowaniu się nie doszukasz. Chyba są równi i równiejsi.

Gówno prawda z tym trzymaniem się regulaminu. Sznikers podczas transmisji na żywo, gdy przygotowywał listy startowe chyba do road america, zapytany przez kogoś o kwestię pliku
@cienki137: Wyścig testowy jak sama nazwa wskazuje, żeby przetestować czy wszystko ok.
Już pisałem wcześniej, ale napiszę jeszcze raz. Aplikacje trzeba było pobrać: pTrackera i PLP. Miałem już je po zeszłym sezonie, myślałem, że kwestia zmienienia ilości warningów leży po stronie serwera, a nie klienta. Tak więc myślałem, że nie trzeba ich pobierać na nowo - mój błąd - biorę na klatę konsekwencję, ale nazywam tych co na to głosowali #!$%@?,