Wpis z mikrobloga

#365daymusicchallenge #100daymusicchallenge

#punkrock #hardcorepunk #crust a może nawet coś dla fanów #sludge z tych bardziej okołopunkowych klimatów i od razu wołam @Rodrrik13S :)

Day 84: A song that you like that’s in a language you don’t know:


Jedno z moich odkryć zeszłego roku :)
Przez wiele miesięcy byłem przekonany że są z Kraju Basków (przez baskijsko brzmiącą nazwę zespołu), tymczasem wczoraj przypadkiem się dowiedziałem że są z mojego najulubieńszego hiszpańskiego miasta, czyli z A Coruni :)

Ekkaia - Antorchas Desde El Este z EPki Ya Hemos Aguantado El Sermón, Ahora Lo Destrozaremos (2004).
Fanom takiego grania z czystym sumieniem mogę polecić jeszcze ich drugą płytę Demasiado Tarde Para Pedir Perdon (też z 2004).
cultofluna - #365daymusicchallenge #100daymusicchallenge

#punkrock #hardcorepunk #...
  • 3
  • Odpowiedz
@cult_of_luna @rajet
1. Dzięki Luna za ten zespół. Faktycznie świetny. Hispzanie dali nam tak zarąbistych muzyków że szkoda gadać. Zastanawia mnie skąd się to bierze.
Może przez złą sytuację w kraju? Młodzi zamiast pracować na kredyt mieszkaniowy w wieku 20 lat leżą bezrobotnii na squotach i siłą rzeczy chwytają za gitary? Mają po prostu na nie czas?

Do deszcza mam duży żal natomiast bo brzmi mi jak wszystko wcześniej. Gdybym kochał gatunek
  • Odpowiedz