Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki, mam już dość, od zawsze kobiety żywiły do mnie obrzydzenie, zaczynając od podstawówki, pierwszy przykład jaki mi przychodzi do głowy, siedzieliśmy w paręnaście osób w pokoju na wyciecze i żadna dziewczyna nie chciała usiąść na moim, jak się tylko dowiedziały, że ja na tym łóżku śpie to z obrzydzeniem uciekały. Nie śmierdzę, nie jestem gruby, wszystko przez morde. Kolejna sytuacja, gimnazjum, dziewczyny siedzące za nami robią zdjęcie, potem pokazują i mnie zamazały xD powiedziałem sobie dość, zacząłem sie inaczej ubierac, poszedlem na silownie, cwiczylem kontakty z ludźmi itp. 2 tygodnie temu założyłem sobie tindera, przez tydzień dostałem - 0 matchy, miałem opis, 4 zdjęcia, i od tygodnia już mam #!$%@? dość, całe życie sie #!$%@? wstydzilem swojej mordy, jak juz uznalem ze jest ok zalozylem tindera i #!$%@?, dalej to samo... i co ja mam niby zrobić? przeciez twarzy nie zmienie, uprzedzając chodzę do barbera (mam najlepszą fryzure jaka sie da z moimi wlosami), także takie gadanie sobie odpusccie
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #feels #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 22
  • Odpowiedz
kobiety żywiły do mnie obrzydzenie


@AnonimoweMirkoWyznania: ja się #!$%@? zastanawiam skąd wy to bierzecie. Popracuj nad swoją pewnością siebie bo jest -1000. Nie znam ani jednego faceta o którym bym pomyślała "no tego to się brzydzę". No chyba, że ludzie zachowują się wybitnie aspołecznie - śmierdzą, pierdzą przy ludziach itd.
  • Odpowiedz
@weglowy: masz nadwagę? Ubierasz się w gacie po tacie? Popsute zęby? Chciałbyś wchodzić w kontakty z taką osobą? Wizerunek siebie można budować. Idź do dobrego fryzjera, nie umiesz się ubrać - zapłać jednorazowo styliście i pójdziecie na zakupy, wybierzecie ubrania, w których będziesz wyglądał jak człowiek. Plus psycholog i praca nad sobą, bo wygląd jest ważny, ale charakter ważniejszy. Jak się boisz, jąkasz, chowasz po kątach to nie ważne jak pięknie
  • Odpowiedz
@Bellie nie boję sie kobiet normalnie rozmawiam itd bardziej boje się wyśmiania bo to boli najbardziej. Myślę ze do tego sie moja rodzina dołożyła jak mając 2 lata sie zaczeli smiac jak tanczylem ala Jackson i to w tyle glowy teraz mi zostalo
  • Odpowiedz
@weglowy: ale co boli najbardziej w tym wyśmianiu? Myślę, że za bardzo rozpamiętujesz porażki, koleżanka cię wyśmieje? I co z tego? Ubędzie ci coś od tego? Nie ma osoby na calutkim świecie, którą każdy by lubił i akceptował, część osób cię nie będzie lubić, część będzie. Czasem się ktoś na ciebie wkurzy, czasem krzyknie, czasem prawie wpadniesz pod autobus, a czasem wpadniesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie
  • Odpowiedz
@Bellie: To chyba jeszcze życia dobrze nie znasz, dzieci w podstawowce sa okrutne czarne albo biale brzydkie ladne. Nie znasz takiego faceta bo nie mialas okazji w towarzystwie takich przebywac.
  • Odpowiedz
@KarPaKo: tak, jasne, nie chodziłam do przedszkola, podstawówki, gimnazjum, od 30 lat żyję w piwnicy. #seemslegit Niedawno był taki materiał fajny, dokonany przez naszego wykopowego kolegę, 10 najdziwniejszych chorób w psychiatrii czy coś takiego, mam wrażenie, że możesz się w jednej odnaleźć ;-) Mózg człowieka w jakiś sposób chorego podsuwa mu takie myśli "wszyscy się na mnie gapią", "każdy mnie wyśmieje". Myślisz, że mi się nie zdarzyło być wyśmianym? Na jednym
  • Odpowiedz
OP: @Bellie ty chyba czegoś nie rozumiesz, pisałem, dbam o higienę, mam normalną wagę + jakiś tam zarys sylwetki po siłowni, chodzę do fryzjera co 2-3 tygodnie, ubieram się schludnie, nie żadne buty góralskie i sztruksy jak typowy heteroseksualny wykopek... co mi da pewność siebie na tinderze? nikt mi nie dał matcha bo każda wiedziała że brak mi pewności siebie XD? ty chyba myślisz ze w opisie napisalem cos w stylu
  • Odpowiedz
masz nadwagę? Ubierasz się w gacie po tacie? Popsute zęby?


@Bellie: Aaa i w ogóle sugerowanie, że jak ktoś nie ma powodzenia to bankowo ma nadwagę, zepsute zęby i nosi wytarte cottonworldy jest bardzo słabe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja się odnosiłam w ogóle, bo tinder to słaby wskaźnik tego czy sobie poradzisz w realnej relacji. Jak chcesz podeślij mi zdjęcia na priva - doradzałam już wielu Mirkom, każdy miał #!$%@? zdjęcia na tindera, ale to dosłownie każdy - duża część osób nie umie robić zdjęć, szczególnie facetów i wyglądają często na własne życzenie nieatrakcyjnie.

@Eugeniusz_Zua: nie, może być też po prostu... nieśmiały. Ale jak ktoś ma taki
  • Odpowiedz
@Bellie: Nieśmiałość to faktycznie duży problem, pewność siebie to nie jest aż taka przeszkoda, raczej takie zachowania jak te u twojej koleżanki. Jeszcze co do pewności siebie, mnóstwo ludzi ma kompleksy, które przykrywają bycie przesadnie pewnym siebie na pokaz i różowe mają mimo iż tak naprawdę sa bardzo niepewni siebie i zakompleksieni.
  • Odpowiedz
@KarPaKo: facetów przeglądasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja pisałam, że ci co się do mnie zgłosili wszyscy mieli bardzo słabe fotki, w jednym przypadku z chłopaka 3/10 zrobił się 7/10 (wysłałam go do fryzjera jeszcze), także da się.
  • Odpowiedz