Wpis z mikrobloga

@Kur_Piejak: Pomijam to super słabe zakończenie (jedno z najgorszych jakie w serialach widziałem), ale nawet poza tym jest masa zdecydowanie lepszych seriali (Fargo, The Wire, The Shield, Breaking Bad, The Sopranos, Utopia, Shameless, The Killing, Six Feet Under, Sons of Anarchy, The Office, Twin Peaks, Weeds, Fortitude). Wszystkie moim subiektywnym zdanie lepsze, a większość również z obiektywnego punktu widzenia.
@Kur_Piejak:
Jak nie interesuje cie logiczna fabuła to tak. Z tym serialem zrobili to samo co z Lost. Różnica polegała na tym, że ten ostatni nigdy nie miał być wiarygodny. W końcu było to s-f więc mieli szersze pole do popisu. Dexter natomiast miał być historią, która teoretycznie mogłaby mieć miejsce w naszych czasach. Miał być, a skończył jako niedorzeczna i absurdalna bajka.
  • 3
@LowcaAndroidow
@phervers
No to nadrobimy zaległości. Skoro mój kochany Dexter jest #!$%@? to znaczy, że te będę oglądał z jeszcze większą fascynacją.

@ciastko_z_kremem motywy z Mordercą z Chłodni, śmiercią naszego kochanego sierzanta, Potrójnego, czy Issaca były wręcz zajebiste. Reszta była robione pod publike.
@weshu
@SamChilders
@Marbarella
@Keczupikczu a ja uwazam, ze zakończenie serialu bylo odpowiednie. No bo niby jakie mialo by byc? Jak w wiekszosci seriali, że sprawiedliwosc dopadla Dextera i zginął?
a ja uwazam, ze zakończenie serialu bylo odpowiednie. No bo niby jakie mialo by byc?


@Kur_Piejak: Zakończenie to zmarnowany potencjał. Wszyscy powinni się dowiedzieć o prawdziwym obliczy Dextera! Na to większość czekała, na ten szok wśród innych bohaterów. Potem można na wiele sposobów to rozwinąc, Dexter uciekający, część rodziny i przyjaciół przeciwko niemu, część próbuje go zrozumieć itp. Ważne, że w końcu każdy powinien się o nim dowiedzieć. To jest to