Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co ja mam ze sobą zrobić? Może wy macie pomysł. Na studia mnie nie stać, a maturę pewnie zawale. Zostaję więc praca ale tutaj pojawiają problemy. Mieszkam w małym mieście gdzie ludzie marzą o czymś więcej niż najniższa krajowa. Jakbym jeszcze miała jakąś pasje to bym się jakoś rozwijała a tak to #!$%@?. Rzygać mi się od tego już chce. Będę biedować jak rodzice przez większość życia. Zazdroszczę tym wszystkim którzy są zdrowi, mają pasje i trochę tych pieniędzy.
#przegryw #zalesie #gorzkiezale #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 12
frilly: Jeżeli zawalisz maturę, idź do jakiejkolwiek pracy. Odkładaj pieniądze i w tym czasie ucz się samodzielnie (internet/etrapezy i inne). Poprawisz maturę w następnym roku. Wynajmiesz stancję w większym mieście i będziesz jednocześnie studiował zaocznie. Profit( )

Zaakceptował: akado}
NagaBaba: Wiem co czujesz ziomek. Miałem/mam podobnie z tym ,że maturę zdałem ,ale bardzo słabo. Nie jestem ani zdolnym ani nie mam żadnych konkretnych,"męskich" pasji. Ogólnie zawsze zazdrościłem ludziom co mają więcej oleju w głowie a nie tym co są bogaci bo bogatym zawsze się można stać a genów człowiek nie zmieni... Wielu bagatelizuje problem gadając kołczingowe pierdoły a potrzebne jest konkretne postawienie sprawy i pomoc. Postaraj się o tą mature,nie
WolnaBarmanka: @AnonimoweMirkoWyznania zamiast iść na studia (skoro i tak nie czujesz się na siłach) idź na kurs jakiś skoro nie masz dużo pieniędzy. No i język. Ja zaraz kończę studia i uderzam w kurs związany z kierunkiem studiów bo nie stać mnie żeby naraz wszystko zrobić. Ale przede wszystkim zacznij się uczyć, bo jak nie będziesz to nawet pójście na kurs ci nic nie da jak nie będziesz się na tym
@AnonimoweMirkoWyznania b1 to nie jest za malo. Poczytaj trochę o emigracji w necie, dużo osób pomaga na starcie w Niemczech czy w UK nawet tu na wykopie. Albo sa ogłoszenia o prace od razu z zakwaterowaniem. To jest najlepsza opcja bo w PL za biedapieniadze ledwo będzie Ci starczyło na wynajem mieszkania, jedzenie itp. nie mówiąc o oszczędzaniu pieniędzy