Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie p-----l już nie ma sprzętu jeśli Policja wszczęła postępowanie stąd brak jakiegoś znaku życia. Możliwe nawet, że siedzi w areszcie. Jak znajdą jakieś ślady na kompie lub telefonie to p-----l ma przesrane. Dobrze, że p-----l nie kupił nowego kompa i siedział na starym rupieciu więc jest duża szansa, że coś znajdą, dosyć długo miał tego kompa, gorzej jest z telefonem bo go zmieniał ostatnio, ale możliwe, że zostawił stary telefon. Na pewno Policja przeszukiwała jego mieszkanie, standardowa procedura przy pedofilach.
#gural #patostreamy #danielmagical
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lIENll: Ja patrząc na niego daje 80% szans, że zrobił screena jak te c---i były pokazywane. Później może usunął jak się wystraszył, ale jak mają jego dysk to pewnie będą odzyskiwać dane (policja może przywracać usunięte pliki jakoś). Jeżeli znajdą tego screena to będzie game over ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
(policja może przywracać usunięte pliki jakoś)


@bahometh: nie tylko pliki, to stosunkowo prosta sprawa, daje się odzyskać czasem nawet po nadpisaniu...analiza logowania w sieci też, jeśli lubił jakieś ścierwo, znajdą nawet po złomowaniu dysku, bo nie u niego logi. I tak kwiczy już po tych materiałach, które fruwają po sieci.
  • Odpowiedz
@bahometh nie tylko policja, przywracanie plikow z dysku jest banalne jeżeli klaster pliku nie został nadpisany innym plikiem na klastrze usuniętego pliku na ścieżce dysku twardego. A z niego był taki wielki haker że musiał wynajmować dzieci do czarnej roboty więc wątpię żeby jego IQ podpowiedziało aby zniszczyć dyski i dowody
  • Odpowiedz
malo wiesz :)))...siedzialem w tym jeszcze za czasow Ontracka. Slad zapisu pozostaje nawet po nadpisaniu, tylko potrza dobrej aparatury. Od tego sa laby tym sie zajmujace
  • Odpowiedz
@Luks_x: dyski po pożarach, z mechanicznymi uszkodzeniami talerza..też się daje..deep format czy nadpisanie to pikuś. Nie zawsze, nie wszystko..ale..póki talerz się da zczytać magnetycznie, cuda bywają..
  • Odpowiedz
@sidhe: Nie wiem jak dziś, ale niedawno jeszcze nie było takiej możliwości i nie znalazłem nic na ten temat, po za ogólnikami, że niby się da, ale ludzi z branży twierdzą, że nie da się. To nie jest moja branża i się nie wgłębiałem w temat.
  • Odpowiedz
Cóż..poszukaj DATARECOVERY LAB..lub choćby bstarych materiałów Ontracka. Cena kosmiczna była, ok. 70$/1MB gdy tym sie zajmowałem
  • Odpowiedz
DATARECOVERY LAB


@sidhe: Tak czaję i nawet właśnie o tym czytam. Jednak nikt tego nie robi bo to teoria. Szukam potwierdzenia, że ktoś to robi i to faktycznie działa "czaisz" ?
Jeśli masz link, że ktoś potwierdza że jakaś firma coś takiego realizuje w praktyce i to działa.
  • Odpowiedz
@sidhe: OK, a co z twoim "bawieniem się"? Skoro Ci się udało to znaczy, że potwierdzasz teorię. Ja piszę i pytam poważnie, bo wszystko co znajduję to jakieś ogólniki, coś słyszałem, widziałem i czytałem, a w praktyce wszystkie wyjaśnienia podawane przez strony o bezpieczeństwie piszą, o "teoretycznej możliwości" mikroskopach sił elektronowych i prawach fizyki, ale nie ma info o tym, że to działa w praktyce i można tym odzyskać jakikolwiek
  • Odpowiedz