Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie pedofil już nie ma sprzętu jeśli Policja wszczęła postępowanie stąd brak jakiegoś znaku życia. Możliwe nawet, że siedzi w areszcie. Jak znajdą jakieś ślady na kompie lub telefonie to pedofil ma przesrane. Dobrze, że pedofil nie kupił nowego kompa i siedział na starym rupieciu więc jest duża szansa, że coś znajdą, dosyć długo miał tego kompa, gorzej jest z telefonem bo go zmieniał ostatnio, ale możliwe, że zostawił stary telefon. Na pewno Policja przeszukiwała jego mieszkanie, standardowa procedura przy pedofilach.
#gural #patostreamy #danielmagical
  • 22
@bahometh nie tylko policja, przywracanie plikow z dysku jest banalne jeżeli klaster pliku nie został nadpisany innym plikiem na klastrze usuniętego pliku na ścieżce dysku twardego. A z niego był taki wielki haker że musiał wynajmować dzieci do czarnej roboty więc wątpię żeby jego IQ podpowiedziało aby zniszczyć dyski i dowody
@sidhe: Nie wiem jak dziś, ale niedawno jeszcze nie było takiej możliwości i nie znalazłem nic na ten temat, po za ogólnikami, że niby się da, ale ludzi z branży twierdzą, że nie da się. To nie jest moja branża i się nie wgłębiałem w temat.
DATARECOVERY LAB


@sidhe: Tak czaję i nawet właśnie o tym czytam. Jednak nikt tego nie robi bo to teoria. Szukam potwierdzenia, że ktoś to robi i to faktycznie działa "czaisz" ?
Jeśli masz link, że ktoś potwierdza że jakaś firma coś takiego realizuje w praktyce i to działa.
@sidhe: OK, a co z twoim "bawieniem się"? Skoro Ci się udało to znaczy, że potwierdzasz teorię. Ja piszę i pytam poważnie, bo wszystko co znajduję to jakieś ogólniki, coś słyszałem, widziałem i czytałem, a w praktyce wszystkie wyjaśnienia podawane przez strony o bezpieczeństwie piszą, o "teoretycznej możliwości" mikroskopach sił elektronowych i prawach fizyki, ale nie ma info o tym, że to działa w praktyce i można tym odzyskać jakikolwiek użyteczny