Wpis z mikrobloga

  • 11
@ETplayer pewnie dlatego że w momencie gdy wykonywała pomiar byłeś na lewym pasie. Gdy miała 2 auta do wyboru, wybrała ten który z jej perspektywy mógł jechać szybciej czyli Ciebie. Spokojnie Jedziesz na filmie, ile przekroczyłeś?
  • Odpowiedz
@ETplayer: Jak wyżej, wyprzedzałeś jak celowała, więc pomyślała, że będziesz pewno jechał szybciej. Nie widzę powodu, dla którego miał byś właśnie nie przyjąć mandatu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie potrafiła wytłumaczyć czemu to akurat mnie zatrzymała, a nie typka przedemną


@ETplayer: to znaczy że jeżeli jego nie ukarali, to Ciebie nie mogą? Co to za mentalność, bierz odpowiedzialność za to co robisz. A nie nie, bo tamci też rzucali kamieniami a tylko ja dostaję naganę, to niesprawiedliwe! Nie przyjmuję!! xD
  • Odpowiedz
@AwizisieAkat: lol nie chodzi o to. Jadą dwa pojazdy blisko siebie z tą samą prędkością to imo strzelała do pierwszego
Zresztą nie mam pewności że mierzyła we mnie. W pewnym momencie po wyprzedzeniu ten typ przede mną zaczął lekko uciekać
@Kary95: 82. Imo jechałem około 70. Radar ULTRALYTE LTI 20-20 nie mający żadnego potwierdzenia który pojazd zmierzyła. Do tego punkt celowniczy nie odpowiada wiązce lasera, więc jadąc w
  • Odpowiedz
@ETplayer: Często jest tak, że kierowcy wystawiają "wabia" i jadą za nim licząc, że w razie czego zatrzymają przodownika. Dobrze się stało, a wszystkich zatrzymywać nie może na raz, bo by znów było, że czemu marnuje czas.

Niemniej - wołaj, jak po sprawie w sądzie będzie, jak przebiegała i jaki wyrok.
  • Odpowiedz
@ETplayer: to zabudowany raczej.

Jechałeś 70 według siebie, 82 wg. policji. Nie przyjąłeś mandatu, a stracisz czas (już tracisz na szukanie informacji w internecie o innych sprawach) i pieniądze bo według samego siebie jesteś niewinny i nie zrobiłeś nic złego xD

No mentalność kierowcy BMW pełną gębą xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: Jakoś nie widze żebym pisał o tym, że nic złego nie zrobiłem?
Jestem w stanie ponieść konsekwencje za to co zrobiłem czyli za tyle ile jechałem. Moim zdaniem przekroczeniem prędkość, ale nie o tyle. Twoim tokiem rozumowania jak by wykazało że jechałem 130 to też powinienem przyjąć mandat bo i tak jechałem za dużo o 20. Nie zgadzałem się z tym co mi pokazała i tyle
  • Odpowiedz
@ETplayer: twierdzisz że jechałeś DWANAŚCIE kilometrów mniej xD

To nie nie mieści czasem według tej samej kary według taryfikatora?

Jaka będzie Twoja linia obrony? "Jechałem 70 zamiast 82"?

Przyznają Ci rację i dostaniesz taką samą karę? xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: lol gościu. Sprawa do sądu będzie skierowana bo według ich radaru przekoroczyłem prędkość o X km/h i nie ma znaczenia ze za iles tam km/h mniej jest ta sama kara. Skoro radar dokonał według mnie nieprawidłowego pomiaru to w tym momencie nie ma znaczenia ile jechałem naprawde bo pomiar jest nieprawidłowy.

Kilka spraw już wygrałem z policja i strażą miejską, nawet na zasadzie że w protokole było zapisane że
  • Odpowiedz
@ETplayer: wygrasz, trzymam kciuki.

Gdy miała 2 auta do wyboru, wybrała ten który z jej perspektywy mógł jechać szybciej czyli Ciebie


@Kary95: ten laser nie nadaje się do niczego, a już na pewno nie do mierzenia prędkości w sytuacji którą opisałeś.
  • Odpowiedz
@ETplayer: No dobra, prędkość przekroczyłeś? Przekroczyłeś. Dlaczego nie potrafisz przyznać się do błędu, wziąć mandat na klatę, zapłacić i zacząć jeździć przepisowo? Oczywiście masz prawo do obrony. No ale sam się przyznajesz że złamałeś przepisy.
  • Odpowiedz
@ETplayer: No dobra, prędkość przekroczyłeś? Przekroczyłeś. Dlaczego nie potrafisz przyznać się do błędu, wziąć mandat na klatę, zapłacić i zacząć jeździć przepisowo? Oczywiście masz prawo do obrony. No ale sam się przyznajesz że złamałeś przepisy.


@sprzedam_cebule_tanio Bo może
  • Odpowiedz