Wpis z mikrobloga

Jednak nie zapomniałem ;)
Dla większości to tu nie będzie nic ciekawego, żadna nowość... ale dla czytających tag kompletnych zielonek przytoczę jako nauczkę.
Ano mieliśmy tu ponad tydzień tydzień temu pewnego @Xtreme2007: nowego speca który chciał się dorobić na krypto robiąc dużo więcej niż 400% procent w chwilę. [znalazł jeden prosty sposób, sprawdź jak]
Złapał się na jakiś viral i myślał że jako nieliczny ma nieznane szerzej informacje o jakimś śmiesznym scamie, mintaju, mentosie coś tam niby powiązane ze złotem, nie pamiętam. Nie mam ochoty sprawdzać co to za gówno, nieistotne.
Zajarany poczynił wpis:

https://www.wykop.pl/wpis/30620153/do-wszystkich-zainteresowanych-kryptowalutami-obse/

Nic niezwykłego, większość go olała, jednak #!$%@?ł mi umysł tekstem:

Niw, nie trafiłeś. Nie licze na pompe na 400%. Zdecydowanie wiecej. Nie bede tłumaczyć dlaczego: 1. I tak nie uwierzysz 2. Pewne dokumenty muszą wypłynąć ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak będzie 100sat - odszczekasz swoje slowa ;)


Nic nie muszę odszczekiwać i nawet nie mam idiotycznej ambicji mówić do ciebie abyś ty coś odszczekiwał. Żal mi was że #!$%@? i oddajecie złodziejom pieniądze od rodziców na które oni ciężko pracowali...
Wprost niewiarygodne że dla tak idiotycznych i prostackich scamów nadal mamy rynek.

Zwróćmy również uwagę na sens tego wpisu i jego pewność siebie.
On tylko nam pokazał że wie coś czego my nie wiemy. W jakim celu? Ano żeby po zrobieniu dużo więcej niż 400% wbić tu znów "cały na biało" jako geniusz inwestycji.
Nie wiem skąd on to usłyszał, nie zdziwiłbym się jakby jeszcze zapłacił za dostęp do tych tajnych info.
Nie zdradził nam dlaczego mintaj ma wystrzelić. Tylko pokazał że ma pewne niejawne tajne informacje o dokumentach....

Jak tam twoje procenty @Xtreme2007:?
Byłeś pewny swego, mieliśmy zweryfikować po tygodniu. już 10 dni minęło ;)

Oczywiście jak zacząłem go wyśmiewać aby pokazać publice jak to jest niedorzeczne to zostałem zjechany... tak więdz widać że mamy na takie scamy tu spory bufor januszy obserwatorów
To tylko ku przestrodze dla innych nadzwyczaj naiwnych gimbusków.

No i wołam @breskali: jak prosił

Żeby nie było, jest możliwość jeszcze wzbicia niewielkiego tego scamu, jeżeli twórcy oszacują że nie uciekli jeszcze wszyscy frajerzy i mogą jeszcze odrobinkę na mintaju wycisnąć.

INWESTUJCIE W BTC, NIE JEST DROGI. NIE LICZCIE NA ŁATWE MILIONY JANUSZE.

Ja nie kpię, daję dobrą radę... poraz 99999 czy który tam. Szanujcie swoje ochłapy fiatów i nie oddawajcie ich jak ostatni frajerzy naciągaczom

#bitcoin #kryptowaluty #shitcoin #scam #januszebiznesu
  • 16
  • Odpowiedz
@asurbanipal_: On się nie podzielił i to nie było żadne info tylko klasyczny scam i to niezbyt wyrafinowany. Wręcz żałosny. Kolejna rzecz że prawdziwe info nie wychodzi raczej poza grupy odpowiednich osób, do takich szaraków jak my ;)
Jeżeli usłyszysz o jakimś pewnym, nieznanym info to na 100% chodzi o to abyś kupował a gruby miał komu sprzedać ;) Jak widzimy na powyższym przykładzie.
  • Odpowiedz
@asurbanipal_: A widzisz jacy tu są ludzie... ja moim wyśmiewaniem mogłem jedynie spowodować że ktoś go nie posłuchał i nie stracił razem z nim. Ale zostałem określony jako przykry człowiek ;)
Pewnie jak bym im wciskał takie scamy to by było ok. Fuck logic
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberpunkbtc Na razie mintaj spadł bo jeszcze nie wypłynyłęły dokumenty, jeszcze będziesz odszczekiwał ten wpis zobaczysz xDDD A tak serio to czemu uważasz że IOTA to scam ?
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Ty jesteś normalne? Ty wierzysz bo ktoś napisał "eksperci"?
Ty nie rozumiesz po co ktoś tak napisał?
Taki tytuł od razu mówi tylko że to żałosna ściema.
Jak można łykać każdy absurd jaki się przeczyta?
To jest identyczne jak "tajne dokumenty"
Ile ty #!$%@? masz lat? 11? Nie wierzę że ktoś starszy może w coś takiego uwierzyć
  • Odpowiedz